Izvorno postao El Tompa http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...radio-2227.php http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...6-news-417.php Steta sto nema utor za memorijsku,samo 5mb da....nema utor.....tek sam sad to primjetio....pa mogli su i to staviti... ali dobro to nije walkman nego radio...
----------Sony Ericsson----------
Pravila foruma
Bookmarks