Izvorno postao Vepar zanimljiva pozadina,jos da ga je vidjeti sprijeda,bilo bi super. mislis iznutra.....??????
----------Sony Ericsson----------
Izvorno postao pero1985 mislis iznutra.....?????? bas sam glup.ja mislio da je monoblok sad sam kuzio tek da je preklopni.
Izvorno postao Vepar bas sam glup.ja mislio da je monoblok sad sam kuzio tek da je preklopni. svakom se moze desiti.... mobitel lijepo izgleda.... samo mi nije jasno kako to da nema nigdje slika otvorenog telefona.....
http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...radio-2227.php http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...6-news-417.php Steta sto nema utor za memorijsku,samo 5mb
Hrvatski image hosting servis
Izvorno postao El Tompa http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...radio-2227.php http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...6-news-417.php Steta sto nema utor za memorijsku,samo 5mb da....nema utor.....tek sam sad to primjetio....pa mogli su i to staviti... ali dobro to nije walkman nego radio...
Pravila foruma
Bookmarks