Sad bas gledam malo na sluzbenim stranicama:
Prema ovome ispada da se slusalice mogu ali i ne moraju koristiti za radio, sto znaci da bi radio trebao raditi i bez slusalica.Zvuči sjajno
Zvučnik izgleda dobro, ali zvuči još i bolje. Za puniji zvuk pritisnite tipku audio obogaćivanja. Za trenutke privatnosti, koristite stereo slušaliceu (uključenu u komplet).![]()



Ako ne,onda nema nikakvog smisla ova R serija...
Odgovori uz citat
Bookmarks