kad sam prvi put vidio sliku ovog mobitela mislio sam da ima jacu kameru....jer sam mislio da je ono desno iza poklopac od kamere a to na kraju zvucnik....
tipkovnica me podsjeca na neki samsung.....
EDIT:
pa ovaj ima 8mb memorije i jos nije ni prosiriva....![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks