gle nemoj covjeku komplicirat zivot ako je nov sa variom![]()
ovako koliko me sjecanje sluzi u settingsima imas opciju backup, ili pod programs (iskreno mjesaju mi se os-ovi), proslo je dost od kad sam imao windows mobile uredjaj.
No da sumiram, moras selektirat kompletan backup (programi+smsovi+mailovi..) i naprlavit ga na mem. karticu, kad ga resetiras, samo treba dignut taj backup program i umjesto backup-a napravit restore.


Odgovori uz citat

Bookmarks