Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Desire HD, N900, N8, E72
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    1.217
    Bodovi
    19.415
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Bodovi: 19.415, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gle nemoj covjeku komplicirat zivot ako je nov sa variom

    ovako koliko me sjecanje sluzi u settingsima imas opciju backup, ili pod programs (iskreno mjesaju mi se os-ovi ), proslo je dost od kad sam imao windows mobile uredjaj.

    No da sumiram, moras selektirat kompletan backup (programi+smsovi+mailovi..) i naprlavit ga na mem. karticu, kad ga resetiras, samo treba dignut taj backup program i umjesto backup-a napravit restore.

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao beetleman Pregledaj post
    gle nemoj covjeku komplicirat zivot ako je nov sa variom

    ovako koliko me sjecanje sluzi u settingsima imas opciju backup, ili pod programs (iskreno mjesaju mi se os-ovi ), proslo je dost od kad sam imao windows mobile uredjaj.

    No da sumiram, moras selektirat kompletan backup (programi+smsovi+mailovi..) i naprlavit ga na mem. karticu, kad ga resetiras, samo treba dignut taj backup program i umjesto backup-a napravit restore.

    ok hvala, skinuo sam sada i ovaj Spb Backup. probat cu ovako kak si mi ti rekao ako ne onda budem preko programa... javim dal sam uspio.

    HVALA


    edit: nisam nasao opciju u telefonu backup. idem prek programa.
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. FAR Manager problem??
    By josip_su in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-05-2007, 11:07
  2. k750 -> w800 FAR manager problem
    By jazz in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 14-04-2007, 02:22
  3. K750i FAR Manager i DaVinci problem
    By dainese46 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-07-2006, 18:39
  4. Far Manager - Problem s W800i
    By Silac_8 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-07-2006, 20:53
  5. p2k manager i prebacivanje tema na fon - problem
    By guzda107 in forum Općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 23-04-2005, 12:59

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove