Evo, sad vidim na se- nse- u neki elfpack mod v4 za k810. I zanima me za šta to služi- vidio sam da su neke ikone promijenjene- ali meni je sve ostalo isto.
Pa, jel može netko objasniti?
Evo, sad vidim na se- nse- u neki elfpack mod v4 za k810. I zanima me za šta to služi- vidio sam da su neke ikone promijenjene- ali meni je sve ostalo isto.
Pa, jel može netko objasniti?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
taj novi v4 elfpack podrzava ikone za elfove..u Config napravis folder ELF Icons i tu stavis ikone npr. bookmanager_small.png i bookmanager_big.png, i kad udjes u ZBin ili Daemons ta ikona ce ti biti za bookmanager..kuzis.. i jos je dodana podrska za Blib updater, i neki bugovi su ispravljeni
K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8
Bookmarks