Hmmm, nakon igranja s mobitelom uspio sam osposobiti BookManager da radi, ali samo ako je key mode 0x00 (0x02 i 0x04 nisam isprobavao). I sad bih trebao zrtvovati jednu tipku za njega ako ga zelim koristiti. Ne znam uopce kaj bi ovdje moglo biti problem. Netko ima bilo kakvu ideju?
pa stavi da ti je tipka on/off za bookmanager,ne moras druge tipke zrtvovati..ionako je gotovo nikad ne koristis,a uostalom kad ju stisnes jednom udje u bookmanager a ako ju stisnes 2 puta udje ti u on/off menu
Zadnji uredio ravilov : 25-06-2008 u 02:53
K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8
Bookmarks