= Citat = Izvorno postao georgy Pregledaj post
elfovi idu u zbin, a ini- ji u ini (tako za sve elfove)
sleepmode
sa boomanagerom samo odaberes drugi proces (osim slanja/ primanja preko blututa)
ovo troje sve imas na se-nse- u, preporucam ti da se registriras tamo (tamo imas sve)
A gdje ide ovaj file i jel ide igdje uopce: Gfx_ID.txt? Hvala