Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 731

Tema: Elfpack

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ravilov, u krivu si, pogle malo ini bolje,

    Ja napravio ovako,
    otvorio ini fajl i preuredio ga i podesio ovako:

    ;choose location of logfile
    [LOG_FOLDER]: /tpa/user/other/ini/MiniGPS
    ;[LOG_FOLDER]: /usb/other/MiniGPS


    ;Enter # of your phone model/firmware from list
    [PHONE]: 0x00;
    ;0x00 //W810_R4EA031
    ;0x01 //K790_R8BF003
    ;0x03 //K750_R1CA021
    ;0x04 //W800_R1BD001
    ;0x05 //W610_RBC002
    0x06 //K810_R8BA024
    ;0x07 //K800_R8BF003
    ;0x08 //W850_R1KG001
    ;0x09 //W880_R8BA024
    ;0x10 //W580_R8BA024 }

    ;[LOCATION]: 0x07; On the first operator line
    [LOCATION]: 0x06; On the second operator line
    ;[LOCATION]: 0x00; On the third operator line if the second is used, too
    ;[LOCATION]: 0x09; Within a big message box
    ;[LOCATION]: 0x0D; At the right bottom (place of date) (default)
    ;[LOCATION]: 0x0B; small-screen phones: left bottom (place of time)large-screen phones: in place of big clock
    ;[LOCATION]: 0x0C; One line above the right bottom (only on large-screen phones - default place of small clock)
    ;[LOCATION]: 0x0F; At the left bottom of large-screen phones
    ;[LOCATION]: 0x0E; One line above the left bottom (only on large-screen phones)

    ;This key toggles visibility
    [SHOW]: 0x04; button "C"
    [KEY_MODE]: 0x00; short press

    [1451:4E2B]: Mars

    zatim sam zajedno sa elfom prenio taj ini fajl na mobitel.
    ini fajl sam stavio u mapu /tpa/user/other/ini/
    A elf u mapu /tpa/user/other/ZBin

    I idem sada pokrenut elf i neradi, piše samo an engleski, Configuration error! Phone not supported.

    gdje griješim?
    __________________
    Sony Ericsson K800i @ K810i R8BA024
    Unlocked, upgrade softver with many patches, GFX patches, many elfs ...
    nadam se da ti je sve jasno, onaj model koji imaš moraš maknuti točku zares ispred njega

  2. #2
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    e ravilov, u krivu si, pogle malo ini bolje,

    nadam se da ti je sve jasno, onaj model koji imaš moraš maknuti točku zares ispred njega
    Citaj malo bolje. Tako mu je i bilo kako si napisao, i nije radilo.
    A ovo drugo ([LOCATION]) nema veze s tim.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove