Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 731

Tema: Elfpack

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne znam neće radit logo changer, a na w660 mi normalno radi i čak rade većina elfova, stavio sam screenshot i kad sam htio slikat vidim da nemam playbutton jer imam k530@w660, jebhemu.......


    btw, složio sam ovaj days of week konačno, samo je trebalo stavit onaj file u memoriju uređaja ne na karticu
    Zadnji uredio DomagojX : 05-03-2008 u 21:03

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    k550i@w610i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    33
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dal postoje ti elfovi za w610???
    k550@w610i/1GB
    Chris2.4 camdriver,B L A S T E R acoustic,Operator logo in down left corner,14 patches,custom walkman skin,custom menu icons,custom sysgfx

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    ne znam neće radit logo changer, a na w660 mi normalno radi i čak rade većina elfova, stavio sam screenshot i kad sam htio slikat vidim da nemam playbutton jer imam k530@w660, jebhemu.......


    btw, složio sam ovaj days of week konačno, samo je trebalo stavit onaj file u memoriju uređaja ne na karticu
    koji ti elfovi rade na w660??
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao aaallleeennn Pregledaj post
    koji ti elfovi rade na w660??

    logo changer, heap monitor, heap clock, no battery and signal icon, days and week...


    jer tebi radi screenshoter'???

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    logo changer, heap monitor, heap clock, no battery and signal icon, days and week...


    jer tebi radi screenshoter'???
    ne radi jer jos nema dyn_const fajla za db2020 mob. meni je dobar onaj sat sa sekundama pored baterije,al ne valja kad stavim jer vec ima sat pored baterije kao dio firmwarea...pa kad bi neko napravio patch da se to izbrise bilo bi dobro..

    de ak ti nije mrsko da uploadas sve te elfove koji tebi rade na w660,ajd please..
    Zadnji uredio ravilov : 06-03-2008 u 16:54 Razlog: koristi gumb EDIT!
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao aaallleeennn Pregledaj post
    de ak ti nije mrsko da uploadas sve te elfove koji tebi rade na w660,ajd please..
    menibi isto trebali hvala

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dejo33 Pregledaj post
    menibi isto trebali hvala


    imate ovdje, ne morate se regati
    http://se-tuning.cz/viewtopic.php?t=8024


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove