za što služi masterelf?
@dolki
jel bi mi mogo dat ovu temu kaj imaš na mobu ovog skyline-a.hvala
za što služi masterelf?
@dolki
jel bi mi mogo dat ovu temu kaj imaš na mobu ovog skyline-a.hvala
e oce ovo radit i ak mi je FS R1BD001?...ili mi mora biti neki drugi...naso sam taj FS ali emea_1
ma nekontam se ja bas u to...sam pitam..hvala
Jel mozda neko naso onaj elf sa 5-im tabom za w800???
Zadnji uredio ravilov : 12-02-2008 u 13:27 Razlog: koristi gumb EDIT!
Bookmarks