Hvala vam svima uspio sam!!!
....SonyEricsson C702....
Izvorno postao marko15 Hvala vam svima uspio sam!!! Ajede reci kako ja jos nikako nisan sredija da radi
☻/ Ko je retardiran /▌ neka digne ruku
Pravila foruma
Bookmarks