= Citat = Izvorno postao dejo33 Pregledaj post
sad mi je ista situacija kao domagoju imam ikone a nemogu uci u njih
nije mi jasno kako tvoj cfg iz tvog moba ne radi na mom V630@W660
@alen da nije do menu ml. jer moj nije orginal skinuo sam na se-nse editiranog bez radija i playnow
ne znam stvarno.. kod mene radi,i kod ostalih ljudi sto sam im dao ovaj svoj pack.. probaj ponovo library staviti