ubacio sam najnoviji elfpack patch i lib patch na w660 i sad mi se elfovi iz daemons foldera ne pale automatski neko ja ih moram rucno jedan po jedan.
@aaallleeennn dali si ti ubacio najnoviji elfpack?![]()
ubacio sam najnoviji elfpack patch i lib patch na w660 i sad mi se elfovi iz daemons foldera ne pale automatski neko ja ih moram rucno jedan po jedan.
@aaallleeennn dali si ti ubacio najnoviji elfpack?![]()
Bookmarks