GraphicClock_v0.2008_03_05
Našao sam ovaj zanimljiv elf..pa da vam lijepo složim...
DkBlue
Ovo ide u:
/tpa/user/other/GraphicClock/Eddmund LCD/DkBlue
Ovo u :
/tpa/user/other/ini
Ovo u Zbin (ili bilo gdje drugdje..Daemons..)
DkBlue_S
Ovo ide u:
/tpa/user/other/GraphicClock/Eddmund LCD/DkBlue_S
Ovo u :
/tpa/user/other/ini
Ovo u Zbin (ili bilo gdje drugdje..Daemons..)
White
Ovo ide u:
/tpa/user/other/GraphicClock/Eddmund LCD/White
Ovo u :
/tpa/user/other/ini
Ovo u Zbin (ili bilo gdje drugdje..Daemons..)
EDIT: isprika svima...u graphicclock.ini treba maknut komentar ovisno o satu koji koristite...(npr. [PATH]: /tpa/user/other/GraphicClock/Eddmund LCD/White ako koristite white)
Ovak to kod mene sad izgleda...
![]()





Odgovori uz citat
Bookmarks