kakav je ovo izgled kalendara??? kako to ??? je li i to sve preko tog elfa?
kakav je ovo izgled kalendara??? kako to ??? je li i to sve preko tog elfa?
###1410989180026
to su ti takve ikone
samo ubaciš sve ikone i menu.ml i dobiš tako
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
ma nije...to je gfx
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
E blizzard kaj ti je ono kod signala, onaj broj, to nešt vezano uz elf il...
nisam gledao to... ali mislim da je to gfx
###1410989180026
Imaš tu http://sek750i.pl/ registriraj se i potraži!
ej ovo mi se pocinje maximalno svidjati...
###1410989180026
i meni je odlično, sad sam našao i patcheve koji mi trebaju i savršen je mob..i još mi je jedna ideja pala napamet, ako može sat ovako mali gore, može onda i velik sat dolje, ko kak imaju ovi novi mobiteli, hehe..i onda maknut ovaj glavni sat i to je to..
Što se tice ovog kaj blizz ima mislim da se to zove minute ticker ili tako nešto, imo sam tak nešto
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
Minute ticker nije, ja prabao sam, ništa se ne događa, možda zato kaj imam onaj patch replase_logo_operator_time_and_date...čekamo njega da odgovori..
Mislim da je to heap watch, iliti stanje memorije.
da nije minute ticker sad sam i ja pogledo prek svog moba
inace ovo sta blizz ima je heap memory sad sam i ja to pokrenuo na svom
EDIT:![]()
Zadnji uredio DOLKI : 22-01-2008 u 14:11
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
ovo je ludo
###1410989180026
da,u pravu si,heap memory v2
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
zas W800 R1bcoo2 nema jos nista???
###1410989180026
Obzirom da je Elfpack PUNO vise od "sata ispod baterije", promijenio sam naslov teme.
zato sto su svi koji su malo bolje upoznati u ovo presli na r1bd001.zas W800 R1bcoo2 nema jos nista???
r1bc002 je proslost...
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
znam,... pogresno sam napisao "zas" htio sam napisati "za"... al znaci nema... znam i ja da je R1bcoo2 proslost....
###1410989180026
ljudi znam da je ovo glupo pitanje al s cime ste vi napravili screen shot na mobu ?!? AFAIK to mogu samo symbiani
uz pomoc elfpack-a i ScreenShooter-a
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
jel zna neko kako ovo dobit
![]()
W810i™ R4EA031, XSound™ CyberBass™, Toshara_153.9_megamax Driver , GFX, Elfpack
Accessories: MPS-60 + Sony MSPD 2GB High Speed+HPM-75
*extra tab elf![]()
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
blizzard (ili netko drugi) možeš uploadat heap memory i ovaj extra tab elf..hvala![]()
Bookmarks