Ma ja sam reko da je moguce da je fizicki ostecen.. nerazumijem kod mene je isto sve normalno i po njihovim uputama spojeno inace nebi mogao ici na net. al upload nece da ide. Download normalno skidam i to po 210 KB/s a veza mi je 2Mbit-a/s. Mislio sam da mi problem stvara firewall (iako nema smisla) pa sam sve pogasio i firewall i antivirus i jos sto sta.. ali OPET JE ISTO. Tako da ili kupit neki novi router ili njih zvat dok ti je jos pod garancijom. Ja sam ih jucer zvao i rekli su da ce vidit odnosno javit ce mi se.