Izvorno postao //Wild-Boy\\ ...pa koji router imate... pogledaj post broj 7 i 8 router mi je d-link dsl 584T
...my mistake ... ...ne razumijem kako ne radi jer imam isti takav i sve šljaka ok , bez problema...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::.. MOWNED -> Lista mojih uređaja kroz godinelast.fm - Wild Boy
Pravila foruma
Bookmarks