= Citat = Izvorno postao l337_m4n Pregledaj post
na bridge mod-u, moram imati to zbog maxtv-a.
...odakle ti to da zbog maxtv-a mora biti bridge mod ...

...meni uredno radi u router modu - d-link DSL-584T ...