Izvorno postao l337_m4n na bridge mod-u, moram imati to zbog maxtv-a. ...odakle ti to da zbog maxtv-a mora biti bridge mod ... ...meni uredno radi u router modu - d-link DSL-584T ...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::.. MOWNED -> Lista mojih uređaja kroz godinelast.fm - Wild Boy
Pravila foruma
Bookmarks