Izvorno postao l337_m4n imam i ja isti taj router, prije maxtv-a imao sam kasdin na kojem je sve radilo. edit: na speedtest.net mi radi download ali kod uplada stane. U kojem ti je modu navedeni router,PPPoE ili Bridge Mod-u
Izvorno postao Alienware U kojem ti je modu navedeni router,PPPoE ili Bridge Mod-u na bridge mod-u, moram imati to zbog maxtv-a.
...plug it in my soul, I'm a renegade riot gettin' out of control, I'm a keepin' it alive, and continue to be, flying like an eagle to my destiny...
Izvorno postao l337_m4n na bridge mod-u, moram imati to zbog maxtv-a. ...odakle ti to da zbog maxtv-a mora biti bridge mod ... ...meni uredno radi u router modu - d-link DSL-584T ...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::.. MOWNED -> Lista mojih uređaja kroz godinelast.fm - Wild Boy
Pravila foruma
Bookmarks