imas to u gore temi modanje ... firmware i tako... to... nemoj otvarat nove teme bezveze
Nakon duljeg citanja i trazenja ( te nalazenje hrpe mrtvih linkova ) imam zamolbu ako bi netko mogao objasnit kako na doticnom mobitelu preci na R1BC002 firmware te maknut Sim Lock.
Uredjaj je CID 36 sa trenutnim R1N035 firmwareom.
imas to u gore temi modanje ... firmware i tako... to... nemoj otvarat nove teme bezveze
###1410989180026
Kao prvo, naslov teme ti nije po pravilima, procitaj pravila i ubuduce ih se drzi.
Kao drugo, postoji opsirna tema o moddanju K750/W800, tamo ima sve detaljno objasnjeno, a ako nesto i nema, ne trebas otvarati novu temu, nego mozes pitati tamo.
![]()
Bookmarks