ovo kaj fear kaze to ti je ona mala kutijica pokraj telfona na kojoj pise:dsl,line,phone

u line ti ide telefonska veze,u phone ti ide kucni telefon, u dls ti ide router

ako je speed 54mbps onda nebitrebalo pucati