Nadam se da si poveo raacuna da ti baterija bude puna dok flashas. Ako mob stvarno ne reagira,onda moras radit TP.
Nadam se da si poveo raacuna da ti baterija bude puna dok flashas. Ako mob stvarno ne reagira,onda moras radit TP.
da bila je puna do kraja i sve je radilo sa tim yeti ali sam onda novo isao i sad ne radi
zna neko iz varazdina to napravit
Zadnji uredio Inovator : 06-01-2008 u 01:45
Bookmarks