Nadam se da si poveo raacuna da ti baterija bude puna dok flashas. Ako mob stvarno ne reagira,onda moras radit TP.
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks