ev ovak sister kupila motorolu K1 i jadne su joj one t-mobile ikone ..jel postoji za nju monsterpack i jel isto ide onak preko RSD-a ? i ak neko ima al s hr jezikom nek uploada pls. thx
ev ovak sister kupila motorolu K1 i jadne su joj one t-mobile ikone ..jel postoji za nju monsterpack i jel isto ide onak preko RSD-a ? i ak neko ima al s hr jezikom nek uploada pls. thx
For the hoven lands...
Bookmarks