evo, ja pretvorim iz 240x320 u 176x220, i u 128x128, ali ne radi
ko sto su rekli sniper i ravilov- nije to sam tak, resajzas u sekundi, mislim da sam na nekom forumu vidio da se to onaj jar file otvori u notepadu i onda nest editiras, ali je komplicirano, i isto ne radi sa vecinom igrica