Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobro si napravio, ja sam ostavio za svaki slučaj oko 1 sat da se puni... i ne brini ako će se grijat baterija i meni je tako bilo i normalno radi... flashaj s diabolicom53 MP 1.3 ili 1.4
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fleshao sam sa diabolicom ali ništa,uspio sam maknuti error,stari SW je još uvijek tu
    btw,crna ide na plus a crna sa sivim crtama na minus

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konačno,fleshao sam sa R4513_THEGURU.ACR_RB,RSD lite 4.1 i mob je opet živ i zdrav,a mp je prejeben.

    TNX to ALL !!!


    P.S. Nemojte više fleshati sa Flash&Backup jer je totalno njesra,5 različitih mp-a i neuspješno.

    !!! RSD RULES !!!

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb/Sibenik
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    t-mobile
    Postova
    192
    Bodovi
    6.760
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Bodovi: 6.760, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MarineroX Pregledaj post
    Konačno,fleshao sam sa R4513_THEGURU.ACR_RB,RSD lite 4.1 i mob je opet živ i zdrav,a mp je prejeben.

    TNX to ALL !!!


    P.S. Nemojte više fleshati sa Flash&Backup jer je totalno njesra,5 različitih mp-a i neuspješno.

    !!! RSD RULES !!!
    daj na pm link na guru taj sta si stavio..
    hvala


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Error code 10?
    By Mad Alice in forum Aplikacije
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-12-2006, 16:06
  2. L7 phone code sig error
    By drofa in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-12-2006, 02:17
  3. Carnet, error code 734
    By Stric Dobby in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-07-2006, 10:34
  4. Sx1 phone code problem
    By trizex in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-05-2005, 19:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove