dobro si napravio, ja sam ostavio za svaki slučaj oko 1 sat da se puni... i ne brini ako će se grijat baterija i meni je tako bilo i normalno radi... flashaj s diabolicom53 MP 1.3 ili 1.4
dobro si napravio, ja sam ostavio za svaki slučaj oko 1 sat da se puni... i ne brini ako će se grijat baterija i meni je tako bilo i normalno radi... flashaj s diabolicom53 MP 1.3 ili 1.4
|\/|0T0r0La
Fleshao sam sa diabolicom ali ništa,uspio sam maknuti error,stari SW je još uvijek tu
btw,crna ide na plus a crna sa sivim crtama na minus
Konačno,fleshao sam sa R4513_THEGURU.ACR_RB,RSD lite 4.1 i mob je opet živ i zdrav,a mp je prejeben.
TNX to ALL !!!
P.S. Nemojte više fleshati sa Flash&Backup jer je totalno njesra,5 različitih mp-a i neuspješno.
!!! RSD RULES !!!
Bookmarks