Ako imaš doma koji punjač mobitela viška, samo ga odcvikaj i žice spoji na zadanja dva kontakta na bat crnu na minus, i drugu u boji na plus ( na vanjske kontakte baterije). Pazi da ima stalno kontakt i drži tako oko pola sata- sat vremena pametnije bi bilo da ih nekako ili zalemiš na kratko ili nekako s selotepom ili izolirkom pričvrstiš da imaš kontakt da se puni baterija. Ako želiš možeš i punjač od motorole svoje porezat, tako i tako imaš USB kabel preko kojeg se može puniti...