Izvorno postao FaberOSK šta pričaš ti??? to je ne moguće.. a ne može vratit vjerojatno zato što je zadnji puta back up napravio kad je imao stari soft ma nema veze verzija softvera s bekapom
Pravila foruma
Bookmarks