Izvorno postao iwek a da pokušaš vratiti mob na stariju verziju softa , i onda napraviti backup ? šta pričaš ti??? to je ne moguće.. a ne može vratit vjerojatno zato što je zadnji puta back up napravio kad je imao stari soft
mama ti sestra!
Pravila foruma
Bookmarks