= Citat = Izvorno postao iwek Pregledaj post
a da pokušaš vratiti mob na stariju verziju softa , i onda napraviti backup ?
šta pričaš ti???
to je ne moguće..



a ne može vratit vjerojatno zato što je zadnji puta back up napravio kad je imao stari soft