Dobro, a zasto ne koristis pretrazivanje? Lijepo postoji posebna tema za ovakve zahtjeve, a i linkovi za download firmware fileova su vec nebrojeno puta nabrajani...
Sve lijepo stoji u superthreadu...
Nemogu nać firmware za W660 cid 53? Di ga mogu naći?
Dobro, a zasto ne koristis pretrazivanje? Lijepo postoji posebna tema za ovakve zahtjeve, a i linkovi za download firmware fileova su vec nebrojeno puta nabrajani...
Sve lijepo stoji u superthreadu...
Zadnji uredio ravilov : 07-12-2009 u 01:46
našao sam negdje u jednoj temi, e sad uspio sam sve do koraka kad trebam executor pokrenut u mobu i kad ga kliknem kaže mi radnja nije uspjela... ? Šta ću sad...
Stavio sam ovaj firmware i uspio sam fleshati, sad mi je u mobu walkman i sve to..
W660_R8BB001_MAIN_GENERIC_FY_RED53.mbn
W660_R8BB001_FS_S_E_EUROPE_RED53
ali neznam šta sad s ovim executorom??
Mda, trebas naci executor TOCNO za taj firmware/model/verziju.
Navodno ih se nadje po netu, ne bih znao jer mi nikad nije trebalo pa nisam trazio.
tražio sam ali nisam našao, ako neko ima file neka mi pošalje link please ili ako zna riješenje..
A evo i ovamo sam opet zapeo, ovaj lik daje step by step ali onda u SECTION 2. korak 10 kaže stavi BFILES u taj i taj direktoij a ako ih nemate možete ih nać u nekoj drugoj temi i tamo prvom postu ima anycid sa istim filoeovima koje imam i opet nemam taj ***eni executer pravi...
zar nisu nigdi mogli sve fileove stavit na jedno mjesto :-(
Moguce je isto tako da executor jednostavno ne postoji za tvoju verziju firmwarea.
Ne bi bilo prvi put da ljudi moraju flashati stariji firmware kako bi dobili neke mogucnosti.
Ljudi su se potrudili i napravili koliko su mogli/znali/imali volje. Sve su dali besplatno, pa se nitko nema prava zaliti. Ako ti nesto fali, uvijek mozes nauciti sve o kompletnom sustavu pa napraviti sam.![]()
RIJEŠENO!!!
Bilo je sve ipak u onoj temi ali su malo drugačiji nazivi i fileovi koje je trebalo ubacit.
Dakle K530i unlockan sa softom od w660. Hvala svima puno i oprostite ako sam bio zločest :-) ali nisam spavao par noći zbog glupe elektroničke naprave, kad se toga uhvatim nemogu se pomirit sa porazom!!!
flashal sam svojeg k530 u w660 sad ima jedan problem
skuzil sam da opće nemogu primati poruke a slati mogu??
dal je moguće da zbog flashanja vise neće primati poruke?
EDIT:
dobro je skuzil sam kaj je bilo
izgleda da je sim kartica dala otkaz
Zadnji uredio ravilov : 16-12-2009 u 17:44
Ok,
Isao sam napraviti unlock k530i cid52.... Sada je trenutno T-mobile.
Dosao sam do pola i nisam mogao dalje jer nisam imao maina... Iskopcao sam kabl, ugasio program i mob se nije htio upalit.
Zatim sam drugo jutro iso radit istu stvar i neznam tocno sta sam napravio, ali uspio sam zavrsit. Kada sam izvadio bateriju i isao ga upalit pojavio se tzv. white screen of death....
Nisam znao sta drugo nego skinut softwer sa SE stranice i reinstalirat ga. Mob sada radi normalno, ali kada ga ukopcam u Far ne pojavljuje se bflash, nego samo oflash i ofs. Pokusao sam stavit firmware od w660 ali pojavljuje se neki error. Pretpostavljam da ga treba unlockati pa onda staviti firmware. E, pitanje je kako da ga unlockam ako nemam bflash????
Nadam se da ova tema nece tako brzo zavrsiti u smecu ... bar dok ne rijesim to...![]()
Dobro, a zasto je bilo potrebno otvarati novu temu?
Takodjer, bilo bi dobro da znas barem ponesto o nekom programu/procesu prije nego ga ides koristiti... Kabel se nikad, NIKAD ne iskapca dok ti program to ne kaze!
Nadalje, "unlockati pa staviti firmware" -> kako tocno mislis ovo napraviti?![]()
Zadnji uredio ravilov : 16-01-2010 u 14:53
Ok... nism vidio da se ovdje o ovome raspravljano, ali ne vidim odgovor na to ovdje....
Pa unlock preko bflasha i poslje samo stavim firmware od w660.... ali nemam bflasha....
Zadnji uredio imaticx : 17-01-2010 u 11:53
Krenio sam flashirati k530i.Skinio sam farmenager i jadflasher.On mi uredno prepozna mod ali kad želim uć u oflash izbaci mi ovu grešku
http://slike.hr/slike/farmenager_ffbc3.jpg.html
..........
jel si stavio jdflasher u far/plugin?
Mi6 Black
Da stavio sam
hitno bi mi trebala pomoć...neznam jeli ovo samo za zahtjeve ali ipak cu stavit pitanje...oprostite moderatori ako sam krivo smjestio pitanje...flashao sam k530 iz t-mobila(cid 52) u k530...da izgubim one gluposti od t-coma...sve je normalno prošlo bez ikakve greške...ja njega upalim i dode do please wait i dalje nigdje...ostavio sam ga cijelu noć...ali ništa...stvarno neznam koji mu je k***c...nakon toga sam ga isao flashat u w660 ali opet ista stvar...ako itko zna kako to srediti bio bih mu zahvalan...ako treba jos kakvih informacija samo recite...![]()
![]()
08:56:38| XS++ v3.2 Dev1 (Crystal) Ready !
08:56:38| Executed on Microsoft Windows XP
08:56:52|
08:56:52| Attempting to open the interface...
08:56:52|
08:56:52| TURN OFF PHONE!
08:56:52| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
08:56:52| You have 30 seconds...
08:56:52|
08:56:55| Baseband ID: 9900
08:56:55| Protocol Version: 3.1
08:56:56| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K530 GDFS:K700)
08:56:56| ...using IMEI name
08:56:56|
08:56:56| Profiling SEMC phone...
08:56:56| Platform: DB2020
08:56:56| OTP CID: 51
08:56:56| EROM CID: 52
08:56:56| EROM Color: Red
08:56:56| IMEI: 35901901xxxxxx
08:56:56| Phone ID: K530
08:56:56| Region: T_MOB_INT_B
08:56:56| CDA: CDA102823/49 R6A
08:56:56| Firmware Version: R8BB001
08:56:56| EROM: R3A022
08:56:56| Ready for operation!
Zadnji uredio kikas : 13-04-2010 u 09:04
Cek, koji je sad na kraju firmware gore? Jer po ovom gore ispada da je jos uvijek T-Mobile K530. Jesi siguran da je cijeli flash prosao bez gresaka?
Da...to je i meni čudno...ali ovo mi je još čudnije... (IMEI:K530 GDFS:K700) ...kako moze biti k700...a to nisam nikad gledao...a fleshao sam vec 15 komada
Pa jel bi mi mogli dat link od fs i maina za k510 ovaj...pa da probam opet...jer stvarno nelužim...(moze i od w660, samo da on proradi)![]()
Zadnji uredio kikas : 13-04-2010 u 12:36
...Kakav sad K510?!
Ovo za GDFS zanemari, u principu nije opasno.
Firmware i za K530 i za W660 imas u temi za zahtjeve, na pocetku.
joj...sorry...krivo sam napisao...ma pisem zadaču i na kompu sam pa sam se zezno malo...sorry...umjesto k510<k530...budem probao navecer ponovo flashati...sad moram u skolu...javim rezultate večeras...
Sad sam se sjetio da se na tom mobu nije moglo uči u programe i igre..radi toga sam ga i išo najviše flashati...(radnja nije uspijela) to mi je stalno ispisivalo...nisam mogao uopce uč u mapu
i jos jedna bitnija stvar..
koristi XS++ 3.1 a ne 3.2
ako me dobro sjecanje sluzi, 3.2 nije nikad izasla sluzbeno, nego je ta verzija procurila u javnost, i nije bas zdravo(za mob) koristit ju.
ako sam u krivu, neka me netko ispravi..
http://forums.se-nse.net/topic/16338-xs-v31-darwin/
Uf, ovo nisam ni primijetio... Pobogu, mislio sam da dosad vec svi znaju da se 3.2 NE SMIJE koristiti...
Da, 3.2 je poznat po tome da voli zeznuti mob, i nije skroz nevjerojatno da se tebi upravo to dogodilo...
@ rav, a sta ces, neko ko je novi u ovome, misli da je bolje uzeti odma zadnju verziju
ima vremena, naucit ce
@kikas: evo ti za W660: http://www.4shared.com/file/DCq2ClN0...001_RED52.html
ne znam jel isto kao i u temi za zahtjeve, al to ja imam na svom mobu, i radi kak spada.
e ljudi...ja nisam novi u ovome...samo vec nekih pola godine i vise...nisam se bavio time...ugl, ja sam bio instalirao windowse ponovo...a nisam si nista spremio od podataka...pa sam sad mislio skinut sve najnovije programe...a time se ja inace i bavim...slažem mobove i kompove...xD...hehe
I neikad nisam zeznuo mob da sam ja bio kriv...jedamput mi je crkao w910i...nije se uopce htio upalit...zapravo sam je trznuo i ekran je svijetlio ali je i dalje bio crn...i odnesem ga ja tatinom prijatelju da mi ga popravi, jer on ima onu kutiju za to...( masno je platio tu kutiju)
I napravio mi je...i rekao je da je greška bio prekid kabla...nije bio ispravan kabal...negdje u sredini kabla je prekidao...
Idem ga ja flashat starijom verzijom pa vam javim rezultate za nekih pola sata
EDIT:
ništa...opet isto....samo sta mi ga sad nece spojiti na xs++...alaaa...ljudi!!!! on se pali sam od sebe i opet upaali...hahah 3 puta je to napravio
trebao je druge flash drajvere...neznam zas ali nema veze
opet sve istoCode:20:42:35| XS++ v3.1 (Darwin) Ready ! 20:42:35| Executed on Microsoft Windows XP 20:42:40| 20:42:40| Attempting to open the interface... 20:42:40| 20:42:40| TURN OFF PHONE! 20:42:40| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW. 20:42:40| You have 30 seconds... 20:42:40| 20:42:47| Baseband ID: 9900 20:42:47| Protocol Version: 3.1 20:42:47| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K530 GDFS:K700) 20:42:47| ...using IMEI name 20:42:47| 20:42:47| Profiling SEMC phone... 20:42:47| Platform: DB2020 20:42:47| OTP CID: 51 20:42:47| EROM CID: 52 20:42:47| EROM Color: Red 20:42:47| IMEI: 35901901xxxxxx 20:42:47| Phone ID: K530 20:42:47| Region: T_MOB_INT_B 20:42:47| CDA: CDA102823/49 R6A 20:42:47| Firmware Version: R8BB001 20:42:47| EROM: R3A022 20:42:47| Ready for operation!
Zadnji uredio ravilov : 13-04-2010 u 21:42 Razlog: koristi gumb EDIT!
Bookmarks