Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 10 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 243
  1. #176
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Opuzen
    Mobitel
    NOKIA 5800, SE530i
    Operater
    098, 091
    Godina
    46
    Postova
    44
    Bodovi
    3.400
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemogu nać firmware za W660 cid 53? Di ga mogu naći?

  2. #177
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, a zasto ne koristis pretrazivanje? Lijepo postoji posebna tema za ovakve zahtjeve, a i linkovi za download firmware fileova su vec nebrojeno puta nabrajani...
    Sve lijepo stoji u superthreadu...

  3. #178
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Opuzen
    Mobitel
    NOKIA 5800, SE530i
    Operater
    098, 091
    Godina
    46
    Postova
    44
    Bodovi
    3.400
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    našao sam negdje u jednoj temi, e sad uspio sam sve do koraka kad trebam executor pokrenut u mobu i kad ga kliknem kaže mi radnja nije uspjela... ? Šta ću sad...
    Stavio sam ovaj firmware i uspio sam fleshati, sad mi je u mobu walkman i sve to..
    W660_R8BB001_MAIN_GENERIC_FY_RED53.mbn
    W660_R8BB001_FS_S_E_EUROPE_RED53
    ali neznam šta sad s ovim executorom??

  4. #179
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mda, trebas naci executor TOCNO za taj firmware/model/verziju.
    Navodno ih se nadje po netu, ne bih znao jer mi nikad nije trebalo pa nisam trazio.

  5. #180
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Opuzen
    Mobitel
    NOKIA 5800, SE530i
    Operater
    098, 091
    Godina
    46
    Postova
    44
    Bodovi
    3.400
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tražio sam ali nisam našao, ako neko ima file neka mi pošalje link please ili ako zna riješenje..

  6. #181
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tex viler Pregledaj post
    tražio sam ali nisam našao, ako neko ima file neka mi pošalje link please ili ako zna riješenje..
    http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=37351
    Mi6 Black

  7. 'Hvala' kaže:


  8. #182
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Opuzen
    Mobitel
    NOKIA 5800, SE530i
    Operater
    098, 091
    Godina
    46
    Postova
    44
    Bodovi
    3.400
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A evo i ovamo sam opet zapeo, ovaj lik daje step by step ali onda u SECTION 2. korak 10 kaže stavi BFILES u taj i taj direktoij a ako ih nemate možete ih nać u nekoj drugoj temi i tamo prvom postu ima anycid sa istim filoeovima koje imam i opet nemam taj ***eni executer pravi...
    zar nisu nigdi mogli sve fileove stavit na jedno mjesto :-(

  9. #183
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguce je isto tako da executor jednostavno ne postoji za tvoju verziju firmwarea.
    Ne bi bilo prvi put da ljudi moraju flashati stariji firmware kako bi dobili neke mogucnosti.

    Ljudi su se potrudili i napravili koliko su mogli/znali/imali volje. Sve su dali besplatno, pa se nitko nema prava zaliti. Ako ti nesto fali, uvijek mozes nauciti sve o kompletnom sustavu pa napraviti sam.

  10. #184
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    Opuzen
    Mobitel
    NOKIA 5800, SE530i
    Operater
    098, 091
    Godina
    46
    Postova
    44
    Bodovi
    3.400
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Bodovi: 3.400, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    RIJEŠENO!!!
    Bilo je sve ipak u onoj temi ali su malo drugačiji nazivi i fileovi koje je trebalo ubacit.
    Dakle K530i unlockan sa softom od w660. Hvala svima puno i oprostite ako sam bio zločest :-) ali nisam spavao par noći zbog glupe elektroničke naprave, kad se toga uhvatim nemogu se pomirit sa porazom!!!

  11. #185
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    flashal sam svojeg k530 u w660 sad ima jedan problem
    skuzil sam da opće nemogu primati poruke a slati mogu??
    dal je moguće da zbog flashanja vise neće primati poruke?

    EDIT:
    dobro je skuzil sam kaj je bilo
    izgleda da je sim kartica dala otkaz
    Zadnji uredio ravilov : 16-12-2009 u 17:44

  12. #186
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    RG
    Mobitel
    Sony Ericsson K530i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    31
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    bflash se ne pojavljuje.....

    Ok,

    Isao sam napraviti unlock k530i cid52.... Sada je trenutno T-mobile.
    Dosao sam do pola i nisam mogao dalje jer nisam imao maina... Iskopcao sam kabl, ugasio program i mob se nije htio upalit.
    Zatim sam drugo jutro iso radit istu stvar i neznam tocno sta sam napravio, ali uspio sam zavrsit. Kada sam izvadio bateriju i isao ga upalit pojavio se tzv. white screen of death....

    Nisam znao sta drugo nego skinut softwer sa SE stranice i reinstalirat ga. Mob sada radi normalno, ali kada ga ukopcam u Far ne pojavljuje se bflash, nego samo oflash i ofs. Pokusao sam stavit firmware od w660 ali pojavljuje se neki error. Pretpostavljam da ga treba unlockati pa onda staviti firmware. E, pitanje je kako da ga unlockam ako nemam bflash????

    Nadam se da ova tema nece tako brzo zavrsiti u smecu ... bar dok ne rijesim to...

  13. #187
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, a zasto je bilo potrebno otvarati novu temu?
    Takodjer, bilo bi dobro da znas barem ponesto o nekom programu/procesu prije nego ga ides koristiti... Kabel se nikad, NIKAD ne iskapca dok ti program to ne kaze!
    Nadalje, "unlockati pa staviti firmware" -> kako tocno mislis ovo napraviti?

  14. #188
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    RG
    Mobitel
    Sony Ericsson K530i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    31
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok... nism vidio da se ovdje o ovome raspravljano, ali ne vidim odgovor na to ovdje....

    Pa unlock preko bflasha i poslje samo stavim firmware od w660.... ali nemam bflasha....
    Zadnji uredio imaticx : 17-01-2010 u 11:53

  15. #189
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3
    Bodovi
    5.830
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.830, Nivo: 18
    Bodovi: 5.830, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation K530i problem sa flashiranjem

    Krenio sam flashirati k530i.Skinio sam farmenager i jadflasher.On mi uredno prepozna mod ali kad želim uć u oflash izbaci mi ovu grešku


    http://slike.hr/slike/farmenager_ffbc3.jpg.html
    ..........

  16. #190
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel si stavio jdflasher u far/plugin?
    Mi6 Black

  17. #191
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3
    Bodovi
    5.830
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.830, Nivo: 18
    Bodovi: 5.830, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da stavio sam

  18. #192
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    U kuči...
    Mobitel
    w595,w910,k530-puno njih
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    30
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hitno bi mi trebala pomoć...neznam jeli ovo samo za zahtjeve ali ipak cu stavit pitanje...oprostite moderatori ako sam krivo smjestio pitanje...flashao sam k530 iz t-mobila(cid 52) u k530...da izgubim one gluposti od t-coma...sve je normalno prošlo bez ikakve greške...ja njega upalim i dode do please wait i dalje nigdje...ostavio sam ga cijelu noć...ali ništa...stvarno neznam koji mu je k***c...nakon toga sam ga isao flashat u w660 ali opet ista stvar...ako itko zna kako to srediti bio bih mu zahvalan...ako treba jos kakvih informacija samo recite...

    08:56:38| XS++ v3.2 Dev1 (Crystal) Ready !
    08:56:38| Executed on Microsoft Windows XP
    08:56:52|
    08:56:52| Attempting to open the interface...
    08:56:52|
    08:56:52| TURN OFF PHONE!
    08:56:52| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
    08:56:52| You have 30 seconds...
    08:56:52|
    08:56:55| Baseband ID: 9900
    08:56:55| Protocol Version: 3.1
    08:56:56| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K530 GDFS:K700)
    08:56:56| ...using IMEI name
    08:56:56|
    08:56:56| Profiling SEMC phone...
    08:56:56| Platform: DB2020
    08:56:56| OTP CID: 51
    08:56:56| EROM CID: 52
    08:56:56| EROM Color: Red
    08:56:56| IMEI: 35901901xxxxxx
    08:56:56| Phone ID: K530
    08:56:56| Region: T_MOB_INT_B
    08:56:56| CDA: CDA102823/49 R6A
    08:56:56| Firmware Version: R8BB001
    08:56:56| EROM: R3A022
    08:56:56| Ready for operation!
    Zadnji uredio kikas : 13-04-2010 u 09:04

  19. #193
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cek, koji je sad na kraju firmware gore? Jer po ovom gore ispada da je jos uvijek T-Mobile K530. Jesi siguran da je cijeli flash prosao bez gresaka?

  20. #194
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    U kuči...
    Mobitel
    w595,w910,k530-puno njih
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    30
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da...to je i meni čudno...ali ovo mi je još čudnije... (IMEI:K530 GDFS:K700) ...kako moze biti k700...a to nisam nikad gledao...a fleshao sam vec 15 komada

    Pa jel bi mi mogli dat link od fs i maina za k510 ovaj...pa da probam opet...jer stvarno nelužim...(moze i od w660, samo da on proradi)
    Zadnji uredio kikas : 13-04-2010 u 12:36

  21. #195
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...Kakav sad K510?!
    Ovo za GDFS zanemari, u principu nije opasno.
    Firmware i za K530 i za W660 imas u temi za zahtjeve, na pocetku.

  22. #196
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    U kuči...
    Mobitel
    w595,w910,k530-puno njih
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    30
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    joj...sorry...krivo sam napisao...ma pisem zadaču i na kompu sam pa sam se zezno malo...sorry...umjesto k510<k530...budem probao navecer ponovo flashati...sad moram u skolu...javim rezultate večeras...

    Sad sam se sjetio da se na tom mobu nije moglo uči u programe i igre..radi toga sam ga i išo najviše flashati...(radnja nije uspijela) to mi je stalno ispisivalo...nisam mogao uopce uč u mapu

  23. #197
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i jos jedna bitnija stvar..
    koristi XS++ 3.1 a ne 3.2
    ako me dobro sjecanje sluzi, 3.2 nije nikad izasla sluzbeno, nego je ta verzija procurila u javnost, i nije bas zdravo(za mob) koristit ju.
    ako sam u krivu, neka me netko ispravi..
    http://forums.se-nse.net/topic/16338-xs-v31-darwin/

  24. #198
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uf, ovo nisam ni primijetio... Pobogu, mislio sam da dosad vec svi znaju da se 3.2 NE SMIJE koristiti...
    Da, 3.2 je poznat po tome da voli zeznuti mob, i nije skroz nevjerojatno da se tebi upravo to dogodilo...

  25. #199
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ rav, a sta ces, neko ko je novi u ovome, misli da je bolje uzeti odma zadnju verziju
    ima vremena, naucit ce

    @kikas: evo ti za W660: http://www.4shared.com/file/DCq2ClN0...001_RED52.html
    ne znam jel isto kao i u temi za zahtjeve, al to ja imam na svom mobu, i radi kak spada.

  26. #200
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    U kuči...
    Mobitel
    w595,w910,k530-puno njih
    Operater
    vip, tele2
    Godina
    30
    Postova
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ljudi...ja nisam novi u ovome...samo vec nekih pola godine i vise...nisam se bavio time...ugl, ja sam bio instalirao windowse ponovo...a nisam si nista spremio od podataka...pa sam sad mislio skinut sve najnovije programe...a time se ja inace i bavim...slažem mobove i kompove...xD...hehe

    I neikad nisam zeznuo mob da sam ja bio kriv...jedamput mi je crkao w910i...nije se uopce htio upalit...zapravo sam je trznuo i ekran je svijetlio ali je i dalje bio crn...i odnesem ga ja tatinom prijatelju da mi ga popravi, jer on ima onu kutiju za to...( masno je platio tu kutiju)

    I napravio mi je...i rekao je da je greška bio prekid kabla...nije bio ispravan kabal...negdje u sredini kabla je prekidao...

    Idem ga ja flashat starijom verzijom pa vam javim rezultate za nekih pola sata


    EDIT:
    ništa...opet isto....samo sta mi ga sad nece spojiti na xs++...alaaa...ljudi!!!! on se pali sam od sebe i opet upaali...hahah 3 puta je to napravio

    trebao je druge flash drajvere...neznam zas ali nema veze

    Code:
    20:42:35| XS++ v3.1 (Darwin) Ready !
    20:42:35| Executed on Microsoft Windows XP
    20:42:40| 
    20:42:40| Attempting to open the interface...
    20:42:40| 
    20:42:40| TURN OFF PHONE!
    20:42:40| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
    20:42:40| You have 30 seconds...
    20:42:40| 
    20:42:47| Baseband ID: 9900
    20:42:47| Protocol Version: 3.1
    20:42:47| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K530 GDFS:K700)
    20:42:47| ...using IMEI name
    20:42:47| 
    20:42:47| Profiling SEMC phone...
    20:42:47| Platform: DB2020
    20:42:47| OTP CID: 51
    20:42:47| EROM CID: 52
    20:42:47| EROM Color: Red
    20:42:47| IMEI: 35901901xxxxxx
    20:42:47| Phone ID: K530
    20:42:47| Region: T_MOB_INT_B
    20:42:47| CDA: CDA102823/49   R6A
    20:42:47| Firmware Version: R8BB001
    20:42:47| EROM: R3A022
    20:42:47| Ready for operation!
    opet sve isto
    Zadnji uredio ravilov : 13-04-2010 u 21:42 Razlog: koristi gumb EDIT!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 10 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  5. Upgrade k530 u w660
    By luceo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove