Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 243
  1. #76
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sniper Pregledaj post
    Naravno da gubiš garanciju, čim prčkaš po firmwareu


    Onda ništa, rađe ću čekat do isteka garancije, a svejedno sam zadovoljan sa mobom i ovako... Samo još da nabacim par programa i meni dosta...

  2. #77
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali, kad ti zatreba garancija, samo ponovno flashas mobitel sa tmobile (ili čijim več) softom i imaš opet garanciju.
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  3. #78
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Postovanje momci. Evo ovako, skinuo sam firmware za 660 sa http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=737665&postcount=12 i xs++ sa http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=689536&postcount=1. Javlja mi konfiguracijsku gresku nakon flashanja. Sad, koristio sam drivere za spajanje koji su navedeni za k800i, pa neznam bas koliko je to bitno. Moze mala pomoc?

  4. #79
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Deda Mraz Pregledaj post
    Postovanje momci. Evo ovako, skinuo sam firmware za 660 sa http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=737665&postcount=12 i xs++ sa http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=689536&postcount=1. Javlja mi konfiguracijsku gresku nakon flashanja. Sad, koristio sam drivere za spajanje koji su navedeni za k800i, pa neznam bas koliko je to bitno. Moze mala pomoc?
    nisi napravio customizaciju i zato dobiješ tu grešku
    Mi6 Black

  5. #80
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hm hm... flasham main i file system, kad oznacim customize file system, odaberem own custpack, u CDA regiji mi se pojavi /own_custpack, ostavim neoznaceno "Don't upload SE WAP links" i kliknem flash. Znaci falio sam negdi, samo kako to customizirat?

  6. #81
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi li otpakirao custpack u podfolder \own_custpack?

  7. #82
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eeee to to to... Caka je da nemrem nac own_custpack folder. Kamo bi on triba bit?
    ok decki, zajeb s moje strane. Isprika. Sad nadoh. Odo provat pa ako nevalja bum trazio help.

    EDIT:
    Odlicno, sve radi, samo sad je jos kodiran na T-Mobile a htio bi u njeg stavit Tele2 karticu. Patchat sad jel?
    Zadnji uredio ravilov : 22-07-2008 u 16:48 Razlog: koristi gumb EDIT!

  8. #83
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stavi unlock patch
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  9. #84
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bas trazim malo po forumu kamo je... Malo mi se teze snac. Isprika modu radi duplog posta.

    Oke, nasao ovo:
    Code:
    za w660i:
    
    ; W660 SW-R8BB001
    ;Clear SP-Lock
    ;Remove SP-Lock
    ;(c) IronMaster
    ;(p) Lopatos
    +44140000
    619BEC: 30B5041C00231A1C111C1C2088F4 F0B505213A228FF4E1FA0020F0BD
    Sad, kako preko XS++a to patchat?
    Zadnji uredio Deda Mraz : 22-07-2008 u 17:11

  10. #85
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, u notepad i ekstenzija vkp.
    Ovdje je turorial ako ne znaš patchat.
    Code:
    ; W660 SW-R8BB001
    ;Clear SP-Lock
    ;Remove SP-Lock
    ;(c) IronMaster
    ;(p) Lopatos
    +44140000
    619BEC: 30B5041C00231A1C111C1C2088F4 F0B505213A228FF4E1FA0020F0BD
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  11. #86
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, sam nema linka za FAR manager. Ima kakva alternativa?

  12. #87
    Najčlan 2009. Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger Second Class250 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S10e
    Operater
    A1
    Godina
    33
    Postova
    3.010
    Bodovi
    50.075
    Nivo
    54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Bodovi: 50.075, Nivo: 54
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teško ga je nać na guglu.
    Ima alternativa, ali je lošija (lošija= sporija, ne može velike patcheve patchati)
    ˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs

  13. #88
    Forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    D900i
    Operater
    Tele2
    Godina
    39
    Postova
    10
    Bodovi
    4.615
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Bodovi: 4.615, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E vako, sve je napravljeno po tutorialu za patchanje, al kad upalim mob, nakon PINa mi se pocne gasit i palit. Nema dalje. Ime .vkp patcha je nebitno pretpostavljam, tako da nemam pojma sta bi moglo bit.

  14. #89
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    95
    Bodovi
    3.880
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.880, Nivo: 14
    Bodovi: 3.880, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Deda Mraz Pregledaj post
    E vako, sve je napravljeno po tutorialu za patchanje, al kad upalim mob, nakon PINa mi se pocne gasit i palit. Nema dalje. Ime .vkp patcha je nebitno pretpostavljam, tako da nemam pojma sta bi moglo bit.
    Daj izvuci log iz XS++ i postaj ovdje

  15. #90
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    k530i
    Operater
    T-mobile
    Godina
    44
    Postova
    23
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    pozdrav

    E bok Becari, imam jedan problem,nakon flesanja trebam ubaciti custom file ali i far izbacuje gresku
    SetDirectory(setdir(setmod(doscript(cmd3c(hdr(cmd3 cbody(bed answer 10))))

  16. #91
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da ti cid mozda nije 53?
    w610 modded totally.....

  17. #92
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    k530@w660 baterija

    posto sam kupio k530i i namjeravam ga fleshat zanima me hoce li se vijek baterije smanjit jer sam vidio da kod k530 baterija kod razgovora traje 9 a kod w660 6 sati?i jel postoji kakvo rjesenje za to

  18. #93
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma neće....ako slucajno bude...ubacit scriptu korekcije buga u gdfs..i baterija ce ti duze trajati..tako su neki radili na k610@w660.....
    w610 modded totally.....

  19. #94
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    w660 problem sa face warpom

    danas sam upalio ovu aplikaciju da vidim jel radi i radi ali izbaciva cijelo vrijeme neke kao infracrvene slike ne kuzim zasto nece normalno takoder sam ga pokusao maknuti ili instalirati neku drugu verziju ali pise da je zasticen i uvijek izbaci operatio failed

  20. #95
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DMocic Pregledaj post
    danas sam upalio ovu aplikaciju da vidim jel radi i radi ali izbaciva cijelo vrijeme neke kao infracrvene slike ne kuzim zasto nece normalno takoder sam ga pokusao maknuti ili instalirati neku drugu verziju ali pise da je zasticen i uvijek izbaci operatio failed
    da nisi mijenjao camdriver?
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  21. #96
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jučer sam nadogradio softver na mom K530, sa Sony Ericsson-ove stranice... Jel zna ko za kolko dolazi noviji softver, da nemoram stalno spajat mob s kompom i provjeravat na Update Service? Htio sam njih pitat, no znam da ću tu dobiti prije odgovor, a i tamo se nemogu snać...

  22. #97
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rap_boy Pregledaj post
    Jučer sam nadogradio softver na mom K530, sa Sony Ericsson-ove stranice... Jel zna ko za kolko dolazi noviji softver, da nemoram stalno spajat mob s kompom i provjeravat na Update Service? Htio sam njih pitat, no znam da ću tu dobiti prije odgovor, a i tamo se nemogu snać...
    ne zna se jos,ali uvijek prije bude negdje da se skine software i da se flasha nego sto bude na seus-u
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  23. #98
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao aaallleeennn Pregledaj post
    da nisi mijenjao camdriver?
    jesam i stavljen mi je najnoviji i slika je prije nego uslikam normalna ali nakon slikanja se promijeni

  24. #99
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    VG
    Mobitel
    K750->W800,K530->W660
    Operater
    tomato,T-mobile
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    dali ispravno radim?

    Pozdrav!prvi put u zivotu pisem na bilo kakvom forumu tak da ak nekaj krivo radim oprostite.prije negdje pol godine uspjesno sam flesao vec otkljucani k750 u w800 sa xs++, zahvaljujuci ovom forumu.zahvale svima!e sad.stvarno sam puno pretrazivao i sve mi se pomjesalo vise neznam od kud bi poceo.imam zakljucani k530 CID 52 na T-mobile.zelim ga flesat na w660.treba li se prije toga unlockat?(kolko sam skuzio citajuci ,treba).ali ja ne znam niti napravit patch,ni sta mi sve treba... za sad sam napravio ovo:skinuo sam s neta K530_R8BB001_MAIN_GENERIC_NC_RED52.mbn i K530_R8BB001_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn. ubacio sam u SIMLockPatchGen MAIN koji sam sad naveo.i on mi je napravio patch:Remove_SIM_lock_K530_R8BB001 u vkp fajlu.(to ima 1KB,valjda je to u redu?) dali sad taj patch,ako je on gotov,ubacujem u uređaj prema Gluove-ovom tutorialu:ubacivanje zeljenog patcha u uređaj? dali je onda otkljucan mobitel i dali onda mogu nastavit sa flesanjem u w660? molim vas da me ispravite ako sam u nekim postupcima fulao i napisete ako ste u mogucnosti detaljno postupke. evo to bi bilo to za pocetak.nadam se da ste me mogli sve razumjet.hvala na svakoj pomoci i trudu!

  25. #100
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prvo ga flashaj u w660....i onda napravi unlock patch i otkljucaj ga sa navedenim tutorialom....
    w610 modded totally.....


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  5. Upgrade k530 u w660
    By luceo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove