Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 243
  1. #26
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    evo da ti odma velim, onaj mob kojeg sam od tebe kupio (k530) ak me se još sjećaš, stavio w660, otključao ga, full modao i sad je 5x jebeniji

    konkretno: kad staviš w660 na k530 sve ti 100% radi, osim kad upališ walkman ne svijetli tipkovnica, ali to se da sredit, onaj gumb kojim se pokreće internet taj ti je onda za walkman, a onaj desni ti je activity menu, taj je kak je i bio.

    to ti je uglavnom to


    oco za cid ti mora biti cid52 red, ak ti je cid 51 otvoriš najnoviji xs i onda ti ga on stavi u cid52 (on te prije pita dal to očš) i naravno morašimat fs (cid 52 red) main (cid52 red) i custom da bi mogao flašati.

    ak flešaš sa xs-om slobodno stavi sve kvačice odjednom
    fora...tak je isto i na k550i @ w610i...ona tipka za internet se pretvori u walkman...
    a ovo za svjetlo,ja mislim da samo treba stavit lighteffecte od k530i i da će onda sve radit...tak je isti problem bio i na k800i @ k810i...mislim sličan,nije baš isti
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  2. #27
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    K530i problem sa flashanjem (unlockingom)

    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Da mi je skuziti kako nisi uspio naci... Pa imas link u istoj ovoj temi!
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=184
    Pozdrav svima, ja sam novi clan i novi u svijetu SE-a
    Pokusao sam odkljucati svoj K530i (T-mobile ) sa softwareom sa navedenog linka (K530_R8BB001_MAIN_GENERIC_NC_RED52.mbn,
    HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE.zip, K530_R8BB001_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn)" dok je moj originalni bio.
    R6BC002 prgCXC1250912_GENERIC_NC..
    FLASH CID:52.

    Mobitel je otkljucan no nije mi do kraja prosla ravilova procedura opisana u postu #17
    " 3. u MISC ide unlock patch (VKP), Bypass DB2020 otkvaceno,
    Use qa path zakvaceno, stisnes Write SCRIPT"

    Kad SETool pokusa zapisati SCRIPT javi da se nije uspostavila komunikacija:

    Trying to launch embedded bootloader...
    embedded flashloader not responds !
    Elapsed:52 secs.

    Da li mogu preskociti treci korak ili ne ? Unaprijed hvala. Pozdrav
    Zadnji uredio ZedSE : 19-03-2008 u 00:50

  3. #28
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ZedSE,
    Ovo je tematski forum, pa ako se tema zove "Zahtjevi", onda u nju ne mogu ici pitanja i odgovori. Imaj to na umu sljedeci put.

    Nazalost nijedan korak se ne moze preskociti. Da nije potreban, ne bi ni bio u proceduri.

    Ne znam tocno na koji to moj postupak mislis, trazio sam taj post #17 ali nisam nasao.
    No ako si sve korake prije toga napravio prema uputama, i ako su prosli bez greske, trebao bi i ovaj...

  4. #29
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    dubrava
    Mobitel
    Note 3, c905
    Operater
    Vip, bonbon
    Postova
    850
    Bodovi
    14.018
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojX Pregledaj post
    evo da ti odma velim, onaj mob kojeg sam od tebe kupio (k530) ak me se još sjećaš, stavio w660, otključao ga, full modao i sad je 5x jebeniji

    konkretno: kad staviš w660 na k530 sve ti 100% radi, osim kad upališ walkman ne svijetli tipkovnica, ali to se da sredit, onaj gumb kojim se pokreće internet taj ti je onda za walkman, a onaj desni ti je activity menu, taj je kak je i bio.

    to ti je uglavnom to


    oco za cid ti mora biti cid52 red, ak ti je cid 51 otvoriš najnoviji xs i onda ti ga on stavi u cid52 (on te prije pita dal to očš) i naravno morašimat fs (cid 52 red) main (cid52 red) i custom da bi mogao flašati.

    ak flešaš sa xs-om slobodno stavi sve kvačice odjednom



    sjecam se, eto opet naletio na k530 pa se odlucio malo poigrat s tim...
    nego, skinuo sam xs++ 3.1, firm,fs, i costum sto je stavio masva
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=184...

    sad, sjecam se samo davno da sam nesto firm i fs mjenjao preko gslide...
    kako da provjerim koj cid imam, maknem karticu i memory stick, iskljucim mob stavim bateriju, pokrenem conect na xs++ drzim c i ukopcam kabel , i nece nis ocitat, javi "Error: Cannot open phone communication port
    04:05:19| Disconnected... Unplug the phone"

    vec par sati citam reviewe i svugdje po malo..i inace sta kako ide dalje, s firm, fs, i cemu costum sluzi? i kako se costum ubacuje, sve skupa, sve pojedinacno.. i kako u svemu tome otkljucat na sve kartice...thnx unaprijed na pomoci, fakat ubija ovo, tolko se vremena sve trazi a ne kuzim sta je za sta i kako..
    bio nekad oglas...

  5. #30
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    trebat će ti onda još vremene da skužiš, ja sam se ito s tim zezao u pon q isužio sam sad uglavnom sve.

    ovu grešku ti javlja mislim zato jer nemaš usd flash drivere

  6. #31
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    sjecam se, eto opet naletio na k530 pa se odlucio malo poigrat s tim...
    nego, skinuo sam xs++ 3.1, firm,fs, i costum sto je stavio masva
    http://cafe.mobil.hr/showpost.php?p=...&postcount=184...

    sad, sjecam se samo davno da sam nesto firm i fs mjenjao preko gslide...
    kako da provjerim koj cid imam, maknem karticu i memory stick, iskljucim mob stavim bateriju, pokrenem conect na xs++ drzim c i ukopcam kabel , i nece nis ocitat, javi "Error: Cannot open phone communication port
    04:05:19| Disconnected... Unplug the phone"

    vec par sati citam reviewe i svugdje po malo..i inace sta kako ide dalje, s firm, fs, i cemu costum sluzi? i kako se costum ubacuje, sve skupa, sve pojedinacno.. i kako u svemu tome otkljucat na sve kartice...thnx unaprijed na pomoci, fakat ubija ovo, tolko se vremena sve trazi a ne kuzim sta je za sta i kako..
    makni stare usb flash driver(ako ga imaš ) i stavi zadnji koji dolazi s setoolom i promijeni port na kompu
    tu imaš sve
    http://rapidshare.com/files/82010875/setoollite.rar
    Mi6 Black

  7. #32
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    dubrava
    Mobitel
    Note 3, c905
    Operater
    Vip, bonbon
    Postova
    850
    Bodovi
    14.018
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    makni stare usb flash driver(ako ga imaš ) i stavi zadnji koji dolazi s setoolom i promijeni port na kompu
    tu imaš sve
    http://rapidshare.com/files/82010875/setoollite.rar
    instaliro ovo sve na komp, nemam pojma kak da stavim ove nove otpakirane drivere i di, sta mislis da je u tom problem? fakat je mukotrpno ovo sve,
    jos uvijek ne ocitava mob..
    bio nekad oglas...

  8. #33
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dubrava Pregledaj post
    instaliro ovo sve na komp, nemam pojma kak da stavim ove nove otpakirane drivere i di, sta mislis da je u tom problem? fakat je mukotrpno ovo sve,
    jos uvijek ne ocitava mob..
    probaj tu nešto naći
    http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=17540
    Mi6 Black

  9. #34
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel mi moze neko rec zasto mi je na mjestu alatne trake nakon flashanja k530 u w660 sada internet...

    EDIT:
    masva hitno je....
    stavio sam onaj soft na k530 od t-mobilea i tamo di treba biti alatna traka tamo mi je internet.....zasto...... a internet mi je i na drugoj strani na kojoj i treba biti....
    Zadnji uredio ravilov : 30-03-2008 u 21:06
    ----------Sony Ericsson----------

  10. #35
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Tuzla, BiH
    Mobitel
    MT11i
    Operater
    BHmobile
    Godina
    35
    Postova
    585
    Bodovi
    13.540
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.540, Nivo: 27
    Bodovi: 13.540, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mozda si koristio fs od t-mobile-a a main od w660? ja sam imao konflikte s activity menijem, jer sam kombinovao fs od v630 a main w660. jednostavno se npr. pojavi ali nema naziva shortcuta nego moram pogadjati. a takodjer se raspored menija promijeni i npr. kamera je bila 4 po redu s lijeve strane sad je 6 po redu s desne strane. razlog je upravo t-mobile soft, i taj raspored moze katkad veoma iritirati. savjetujem ti ako nista da stavis obicni fs (ne od t-mobilea). mozda nisam tocno pogodio sta si zelio reci...samo pretpostavljam tvoj problem.

  11. #36
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eto molio bi jos koji savjet da mi pomognete kako da vratim da tipka koja treba biti precaci (sada je na njoj internet) to i bude......
    ----------Sony Ericsson----------

  12. #37
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    eto molio bi jos koji savjet da mi pomognete kako da vratim da tipka koja treba biti precaci (sada je na njoj internet) to i bude......
    izgleda pero da je ico u pravu
    caka je u tome da firmware koji sam ti dao ima generic main a fs je t-mobile(sorry)
    e sad ja imam ovak
    r8bc004 main t-mobile i custom
    r8bb001 fs t-mobile i custom
    ako netko može skinuti ono što fali u prvom ili drugom slučaju hvala mu na tome a vjerujem i hvala u ime svih ostalih
    još jednom pero isprika
    Mi6 Black

  13. #38
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    heh...ja poludio i resetiro mob...nisam vise znao sta bi i vratilo se u normalu.....sad stvarno ne kuzim....ali dobro je ispalo, sad je alatna traka alatna traka a ne internet....
    ----------Sony Ericsson----------

  14. #39
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Motorola V3i
    Operater
    Vip
    Godina
    39
    Postova
    132
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najprije sam unlockao k530i standardnom procedurom i radilo sve 5, onda sam ubacio soft od w660, mob se zblokirao....pokušao sam onda otključati na istu foru kao k530i, ali ne ide, ima li tko savijet?

  15. #40
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je li mi moze neko samo malo pojasniti kako da izvrsim unlock... mislim znam da ide preko patcha... ali je li ista procedura kao i kod k750i.. i ako neko moze pojasniti kako ubacit hr jezik???
    i da je li se radi preko setol ili preko xs???
    ###1410989180026

  16. #41
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    je li mi moze neko samo malo pojasniti kako da izvrsim unlock... mislim znam da ide preko patcha... ali je li ista procedura kao i kod k750i.. i ako neko moze pojasniti kako ubacit hr jezik???
    i da je li se radi preko setol ili preko xs???
    evo ovde imas tut kako se ubacuju patchevi sa jdflasherom,i tako ubaci patch za unlock
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55133
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  17. #42
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ej ovo je previse complicated za mene... da li se to moze odraditi preko setool-a??? kako???
    ###1410989180026

  18. #43
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    ej ovo je previse complicated za mene... da li se to moze odraditi preko setool-a??? kako???
    pa nadji video,i prati.. nije uopste tesko...
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  19. #44
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tnt_tunja Pregledaj post
    ej ovo je previse complicated za mene... da li se to moze odraditi preko setool-a??? kako???
    Moze. Postoje barem dva tutoriala, potrazi.

  20. #45
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    voloder metropola
    Mobitel
    k530@w660
    Operater
    t-mobile
    Postova
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e dajte nabacite koji audio driver ua w660,da bude glasnije i nek mi neko objasni kak da rijesim ono...ugl,prebacio sam k530 u w660 i neradi svjetlo tipkovnice dok slusam mjuzu,kak da to popravim?

  21. #46
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mamaxd Pregledaj post
    e dajte nabacite koji audio driver ua w660,da bude glasnije i nek mi neko objasni kak da rijesim ono...ugl,prebacio sam k530 u w660 i neradi svjetlo tipkovnice dok slusam mjuzu,kak da to popravim?
    evo audio driver,meni je extra...pa probaj
    http://www.4shared.com/file/41906352...ified=dafc9207
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  22. #47
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    stavio sam k530 u w660 ali mi kamera ne radi kako treba. visi se ko negativ, probao sam staviti druge drivere ali nista. zna li tko sta da radim??

  23. #48
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    voloder metropola
    Mobitel
    k530@w660
    Operater
    t-mobile
    Postova
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ljudi pomoc....imam k510,flesho sam ga sa onim sta ima na temi k530 u w660....i stavio display i camera driver,sve je ok,ekran nije u kontrastu samo-pise konfiguraciska greska.javite se svojem mreznom operatoru ilicentru usluga...sta da radim?

  24. #49
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako si pratio sta pise u ovoj temi, zasto onda ides postati u sasvim drugoj temi?
    Osim toga, ovo tvoje pitanje je odgovoreno najmanje 100 puta, bez pretjerivanja. JE LI TOLIKO TESKO KORISTITI SEARCH?!

  25. #50
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    C905
    Operater
    Tele2,Simpa,Vip
    Godina
    39
    Postova
    78
    Bodovi
    5.302
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Bodovi: 5.302, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nebi volio raditi neke double postove ali serchao sam dosta po forumu i nisam nasao nista konkretno o tome sto sam trazio.

    Dakle,zanima me dali se da moj SE K530i (upgrejdan na W610i) odkodirati na sve mreže.
    Bio sam kod unlockera danas i reko mi je da bi me doslo cirka 200 kn da mi unlocka mob i da sve radi ok.
    Sada mene zanima dali postoji mogucnost da ga unlockam i da zadrzim taj novi software na mobu.

    Hvala na odgovorima unaprijed

    P.s sorry ako je pitanje vec postavljeno ali ga stvarno nisam nasao


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  5. Upgrade k530 u w660
    By luceo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove