Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10
Prikazujem rezultate 226 do 243 od 243
  1. #226
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa reci lijepo da pricas o confidentiality patchu, pa ce te svi razumjet.
    Kao sto rekoh, patchevi se brisu ili full flashanjem ili istom procedurom kako se i stavljaju.

  2. #227
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hmm ne razumjem baš taj confidentiality patch jer na njega nisam stavljao niakakav patch nego sam jednostano otišao u postavke i zaključao ga.

    EDIT: kad uključim mob on meni traži kod zaključavanja uredjaja a ja sam ga zaboravio. mogu li ga ikako maknuti. probao sam flashanjem al neide.
    Zadnji uredio fiki_gulan : 20-04-2010 u 18:29

  3. #228
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, mozes... I o tome se vec diskutiralo, mnogo mnogo puta... A tu je i trazilica...
    Ako je do CID52, mozes ga resetirati na 0000 sa XS++.

  4. #229
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    riješija sam! hvala na pomoći.. preko setool-a sam odabrao unlock/ repair i resetirao je kod na 000

  5. #230
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    23
    Bodovi
    3.499
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    K530 i xs++

    Imam jedan problem prilikom spajanja moba na xs++ on mi se pali a nebi smio dali mi mozete reci u cemu griješim ??

  6. #231
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instaliraj USB Flash drivere.
    I drugi put prvo potrazi malo, i procitaj pravila o naslovima tema...

  7. #232
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    k530 mrtav-pomoc

    evo imam k530 koji se sam od sebe ugasio i nemogu ga vise upaliti ni spojiti na xs ni setool2lite pomocu tipke c kad stisnem 2+5 nesto malo ocita..mislim da je problem u gdfs-u..kako bi se to popravilo??

  8. #233
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao draz18 Pregledaj post
    evo imam k530 koji se sam od sebe ugasio i nemogu ga vise upaliti ni spojiti na xs ni setool2lite pomocu tipke c kad stisnem 2+5 nesto malo ocita..mislim da je problem u gdfs-u..kako bi se to popravilo??
    Jel bi bio problem staviti log,bar to malo sta ocita..

  9. #234
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Madfish Pregledaj post
    Jel bi bio problem staviti log,bar to malo sta ocita..
    Code:
    ChipID:9900,EMP protocol:0301
    BOOTROM MODE DETECTED
    Speed:921600
    Flash ID check:897E
    Flash props sent ok
    OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:35901901492436 CERT:N/A
    FLASH CID:52 COLOR:RED
    no ack during gdfs_readvar !
    Can't read SCRC unit
    Elapsed:77 secs.

    eto to je sve iz setool2lite-a...to je kad ga spojim sa 2+5..sa c nece spojiti


    EDIT: ovo dobijem kad probam ocitati GDFS:

    Code:
    ChipID:9900,EMP protocol:0301
    BOOTROM MODE DETECTED
    Speed:921600
    OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:35901901492436 CERT:N/A
    FLASH CID:52 COLOR:RED
    LDR:061201 1314 HANCXC1329129_DB2020_FLASHLOADER_R2A005
    Flash ID check:897E
    Flash props sent ok
    CSloader version:
    070410 1557 HANCXC1250562_DB2020_CSLOADER_R3A009
    loader startup: executed
    CSloader refused to start GDFS services,error is:29
    failed, that is fatal
    Elapsed:9 secs.
    Zadnji uredio ravilov : 12-08-2010 u 20:19 Razlog: dodan [code] radi bolje citljivosti

  10. #235
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    23
    Bodovi
    3.499
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Savijet za popravak- SE K530

    Imam problem sa SE k530i kada ga spojim na usb kabal windowsi ga ne prepoznaje a niti ga prepoznaju XS++ niti SeTool a svi su driveri su instalirani, mobitel sam rastavljao i ocistio konektore, dali me možete uputiti sto je kvar (kabal je ispravan)

  11. #236
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -hm imas mozda instalirane XP+SP3?

    -mobitel inace radi ili ne radi?

    -posto kazes da ga ne prepoznaje, da li se pali kad ga spojis na kabel?

  12. #237
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    23
    Bodovi
    3.499
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    - da imam instaliran XP+sp3
    - mobitel radi savrseno ali nemogu ga fleshat
    - kada ga spojim na xs odmah se pali, a ni ne prepoznaje ga setool

  13. #238
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako imaš mogućnost probaj na drugom kompu očiitat mob da vidiš dal si winsi u pitanju
    Mi6 Black

  14. #239
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Josip2007 Pregledaj post
    - da imam instaliran XP+sp3
    onda je ovo problem, flash driveri imaju problem sa sp3.
    odi u safe mode i tamo ocitaj mob, mozda ce trajati koju sekundu duze, a kad ti ga tamo ocita, mozes se vratiti u normalne windowse i tamo ga ocitati.

    i samo da provjerim, znas da C treba drzati sve dok se mob ne pocne ocitavati? da iskljucimo mogucnost da nisi drzao C ili da si prekratko drzao C.

    p.s. koristi zadnju verziju usb flash drivera 2.2.0.6, imas ih u superthreadu

  15. #240
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    23
    Bodovi
    3.499
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Bodovi: 3.499, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sa zadovoljstvom vam javljam da sam rijesio problem i sada imam W660 a problem je bio u samom hardveru moba i to u čipovima D2304:Usb Transreciver i N2300:Usb Filter Network koje sam lagano zagrijao sa lemilicom i sada sve savršeno radi

  16. #241
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Mobitel
    w810i i K750i 2x512 mb
    Operater
    mt:s
    Godina
    37
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Pozdrav svima.

    Interesuje me da li se moze otkljucati network lock na k530 cid 53?

    Naime,u njega je skoro ubacen w660 softver i sada je mreza zakljucana.Ispisuje insert correct sim...

    Vidim da omnius vise nije besplatan a i onaj drugi projekaj (ne mogu setiti naziva) vise nije u funkciji.

    Znam da se moze patch-ovati uz pomoc executor-a ali je problem sto se ne moze uci u meni jer zakljucana mreza.

    Hvala unapred na odgovoru.

  17. #242
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moze se, i to vec odavno. Omnius ti ne treba za DB2020 platformu.
    Pogledaj temu o otkljucavanju K800/CID53. No da, za taj postupak trebas privremeno imati SIM karticu koju mobitel prihvaca, tj. od operatera na koji je mob zakljucan... Nema druge.

  18. 'Hvala' kaže:


  19. #243
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Mobitel
    w810i i K750i 2x512 mb
    Operater
    mt:s
    Godina
    37
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Problem je sto je skinut sa ko zna koje mreze,tako da ce izgleda morati u servis.

    Mob sam dobio od jednog prijatelja i mislio sam sigurno cu mu pomoci ( racunao sam da je cid52)...

    Code:
    Network LOCKED
    Operator:Multiple
    Zanima me kakva je ovo oznaka multiple? Koji su to operateri?

    Probao sam MTS i Telenor (srpski) ali nisam Vip,mada 99% nece raditi...
    Zadnji uredio ravilov : 18-09-2010 u 16:22


 
+ Odgovori na temu
Stranica 10 od 10 PrvaPrva ... 6 7 8 9 10

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  5. Upgrade k530 u w660
    By luceo in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2008, 14:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove