Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 4S
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    1.409
    Bodovi
    14.040
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Bodovi: 14.040, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daj mireci kakva je kvaliteta tipkovnica? meni se na jednoj s e-baya zlizalo za 2 dana na n73
    Zadnji uredio pbreaker : 10-01-2008 u 15:31
    ★★★★★

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Iphone 3Gs 32Gb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    308
    Bodovi
    4.790
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.790, Nivo: 16
    Bodovi: 4.790, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pbreaker Pregledaj post
    daj mireci kakva je kvaliteta tipkovnica? meni se na jednoj s e-baya zlizalo za 2 dana na n73
    MOzda zato sto si uzeo jeftinu opnu iz kine a on mozda original nokiu


    ja sam si isto mislio kupovat masku za ju prek ebaya ali sam odusto zato sto si kineske i za 300 kn lik mi da original nokijinu i zamjeni je sto je cc-a 40-45 eura

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    B&H
    Mobitel
    n97 mini
    Operater
    BH Mobile
    Postova
    184
    Bodovi
    4.237
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.237, Nivo: 15
    Bodovi: 4.237, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam kupio na "pijaci" crni oklop za n95 i sam zamjenio. oklop sam platio 15€. oklop je sasvim ok, skroz je crni i dode u pakovanju sve. tipke su losije od originalnih ali rade bez problema. nakon 2 mj skinulo se malo farbe sa prednjih tipki.
    kod zamjene ide sve lako osim 2 stvari. kako je u donjem dijelu oklopa mikrofon jako ga je tesko izvaditi te sam ga kod promjene i ostetio i morao kupiti drugi. i poklopac kamere i takode jako tesko skinuti, postoji mogucnost da ostetite leziste u koji poklopac dode ako ne znate sta radite.
    preporucujem da zamjenu oklopa uradite u nekom servisu ako nemate iskustva.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. SE W810i rastavljanje?
    By 007jaran in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-09-2007, 16:00
  2. Rastavljanje uređaja
    By k750 e250 c60 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-03-2007, 18:38
  3. Nokia N73 >>> rastavljanje
    By VuKi in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 05-03-2007, 12:41
  4. rastavljanje v525
    By urnebes in forum Motorola
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 02-09-2006, 14:00
  5. Rastavljanje motorole V70
    By dbogdanic in forum Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 23-03-2006, 18:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove