Zna li netko koji seem i kako treba editirat da bi brojac znakova kod pisanja poruke isao od 0 prema 450 a ne obrnuto? Vidio sam to u onim vMobil fileovima za flex pa me zanima kako mogu to sam namjestit. Thanks