Imam pitanje, jel bi mi mogao netko objasnit kako promjenit onu Moto animaciju kod paljenja i gašenja mobitela!
možda je netko to već napisao, ali mi se neda tražit!![]()
Imam pitanje, jel bi mi mogao netko objasnit kako promjenit onu Moto animaciju kod paljenja i gašenja mobitela!
možda je netko to već napisao, ali mi se neda tražit!![]()
Motorola MPX220@T-mobile
Bookmarks