Poslao: ihaladin
Ja nemam taj problem...
Ne znam u cemu je fora.
Iznenadjeno moram zakljuciti, da ni ja vise nemam taj problem. Onu vecer kad sam postao, desilo mi se to sa cak dvije poruke, dok sam istu stvar odlucio isprobati i veceras, i radi bez ikakvog problema. Jedina razlika je u tome, sto sam preksinoc slao poruke na SI.mobil, dok sam sad slao na svoj drugi VIP broj. Neam ideje ono