Iznenadjeno moram zakljuciti, da ni ja vise nemam taj problem. Onu vecer kad sam postao, desilo mi se to sa cak dvije poruke, dok sam istu stvar odlucio isprobati i veceras, i radi bez ikakvog problema. Jedina razlika je u tome, sto sam preksinoc slao poruke na SI.mobil, dok sam sad slao na svoj drugi VIP broj. Neam ideje onoPoslao: ihaladin
Ja nemam taj problem...
Ne znam u cemu je fora.![]()
![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks