Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 142

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s programom xvi32 hex editorom otvori file tj seem i onda stisni gore u tabovima address i klikni na GoTo i pod opcijom hexidecimal nju uključi i upiši tamo offset koji trebaš ( 0207 ) i klikni ok te odi na tools i na bit manipulation i bit 0 mora bit prazna kućica i klikni set te close i save i ponovno ga vrati u mob i mora radit
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Htc Leo
    Operater
    bonbon, tele2
    Postova
    102
    Bodovi
    4.248
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.248, Nivo: 15
    Bodovi: 4.248, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao BlueDevil Pregledaj post
    Daj ih skini s moba ponovno pa uvuci u hex editor i vidi da li su stvarno promijenjeni?
    Jesam, promjenjeni su jer su mi odmah nule, a prvotno je bilo nula pa jedan.

    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    s programom xvi32 hex editorom otvori file tj seem i onda stisni gore u tabovima address i klikni na GoTo i pod opcijom hexidecimal nju uključi i upiši tamo offset koji trebaš ( 0207 ) i klikni ok te odi na tools i na bit manipulation i bit 0 mora bit prazna kućica i klikni set te close i save i ponovno ga vrati u mob i mora radit
    Napravio sam kako si rekao iako mi je odmah kucica bila prazna kod nule, ali opet nista. Uplodao sam 004a prvo pa restarto telefon, pa zatim 004b pa restarto i nista. Zatim sam sve ispocetka pa restarto nakon sto sma oboje unio i nista

    Mozda K1 to ne podrzava? A radim to jer mi je mrsko da mi se svaki put kad spojim usb kabel charga mob zbog stetnosti baterije...jel smeta to bateriji anyways?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Upgrade na v600 - tutorial
    By ihaladin in forum Motorola
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 13-03-2006, 22:05
  2. ipod mini 6GB
    By xdavorinx in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-08-2005, 20:05
  3. novi ipod mini i stari po novoj cijeni
    By coma_zgb in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-06-2005, 17:40
  4. Mini 2, Mini 3 li nesto trece?
    By dilurekba in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-05-2003, 20:34
  5. mini mini mini...aljo aljo vip mi!
    By viki2win in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 31-01-2003, 22:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove