Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 142

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    mpx200,v635,w550i,v3,3650
    Operater
    t-mobile
    Godina
    34
    Postova
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GoGs
    LeaderGL FlexEditor, Motokit, motorola tool, P2K advanced editor, P2K tools....
    SkInuo sam PK2 advance editor,u komp uključim USB pa u v3,uđem u program i pod P2K piše disconnect,NE PREPOZNA GA NE ZNAM ZAŠ,probat ću s nekim drugim programom al ne vjerujem,imam tu dva kablaa,a na oba ne reagira, a instal pack koji sam dobio sa mobom radi

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gavran1
    SkInuo sam PK2 advance editor,u komp uključim USB pa u v3,uđem u program i pod P2K piše disconnect,NE PREPOZNA GA NE ZNAM ZAŠ,probat ću s nekim drugim programom al ne vjerujem,imam tu dva kablaa,a na oba ne reagira, a instal pack koji sam dobio sa mobom radi
    nisi sigurno dobro postavio drivere... skini 2.9 sa foruma (thread "Zahtjevi/molbe za fileove") i instaliraj te. mora raditi

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    3310----v300
    Operater
    t-schrot
    Godina
    57
    Postova
    652
    Bodovi
    14.257
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Bodovi: 14.257, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gavran1
    SkInuo sam PK2 advance editor,u komp uključim USB pa u v3,uđem u program i pod P2K piše disconnect,NE PREPOZNA GA NE ZNAM ZAŠ,probat ću s nekim drugim programom al ne vjerujem,imam tu dva kablaa,a na oba ne reagira, a instal pack koji sam dobio sa mobom radi
    Jel si probao kliknuti na Connect to P2k mode u gornjem ljevom čošku?

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Mobitel
    ROKR E1,K700i
    Operater
    mt:s
    Godina
    40
    Postova
    1.032
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    mpx200,v635,w550i,v3,3650
    Operater
    t-mobile
    Godina
    34
    Postova
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question

    Drivere sam uzeo od inovatora u zahjtev/molbe,otvorim u win arcu program files pa comon files,itd,pa dođem do 4 datoteke,tri instaliram i ostane mi jedna p2k,jel to dobro instalirano

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gavran1
    Drivere sam uzeo od inovatora u zahjtev/molbe,otvorim u win arcu program files pa comon files,itd,pa dođem do 4 datoteke,tri instaliram i ostane mi jedna p2k,jel to dobro instalirano
    prvo izbrišeš drivere, zatim spojiš mobitel, komp ti ga prepozna, pošalješ da čita drivere iz foldera gdje ti se driveri nalaze i to je to!!

    malo traženja ne bi škodilo!

  7. #7
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Mobitel
    V620
    Operater
    T-mobile
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trebao bih pomoći oko uploadanja seemova. Hoću staviti vlastiti natpis na vanjski display, bez problema sam uploadao seem 004a_0001 u p2kmanu, no ostala dva ne mogu. Pise uploading seem N 0061 record N 0001
    no ne zeli napisati ok, i naravno ne prebaci.

  8. #8
    Motorator Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6
    Operater
    HT
    Godina
    50
    Postova
    2.898
    Bodovi
    36.030
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Bodovi: 36.030, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moglo bi pomoći da napišeš o kojem modelu je riječ

    Moralo bi to raditi. Probaj sa P2KSeem programom umjesto P2Kmanagerom
    Bolje cica u ruci nego Frankfurt na Majni


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Upgrade na v600 - tutorial
    By ihaladin in forum Motorola
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 13-03-2006, 22:05
  2. ipod mini 6GB
    By xdavorinx in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-08-2005, 20:05
  3. novi ipod mini i stari po novoj cijeni
    By coma_zgb in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-06-2005, 17:40
  4. Mini 2, Mini 3 li nesto trece?
    By dilurekba in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-05-2003, 20:34
  5. mini mini mini...aljo aljo vip mi!
    By viki2win in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 31-01-2003, 22:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove