SkInuo sam PK2 advance editor,u komp uključim USB pa u v3,uđem u program i pod P2K piše disconnect,NE PREPOZNA GA NE ZNAM ZAŠ,probat ću s nekim drugim programom al ne vjerujem,imam tu dva kablaa,a na oba ne reagira, a instal pack koji sam dobio sa mobom radiIzvorno postao GoGs


Odgovori uz citat

Bookmarks