Izvinjavam se, lose sam napisao. Motorola jeste otkljucana, ali ne postoji u meniju stavka za kreiranje posebne GPRS veze i MMS-a, odnosno postoji samo postojeca T-Mobile. Kako da preko seem-a napravim novu konekciju?
Hvala!
Izvinjavam se, lose sam napisao. Motorola jeste otkljucana, ali ne postoji u meniju stavka za kreiranje posebne GPRS veze i MMS-a, odnosno postoji samo postojeca T-Mobile. Kako da preko seem-a napravim novu konekciju?
Hvala!
Bookmarks