Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 142

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ognjenr
    Kupio sam motorolu V180 koja ima predefinisana podesavanja za T-Mobile, tako da je nemoguce podesiti stavke za web i mms. Ako neko ima malo vremena, molio bih mali tutorijal za otkljucavanje ove motorolice, hvala!!!

    pa na kojoj je mreži onda koristiš, ako je zaključana? znam da u Srbiji nema T-mobile!? probaj editirat postavke wapa već postojećeg.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Srbija
    Mobitel
    E65
    Operater
    m:ts
    Godina
    51
    Postova
    23
    Bodovi
    6.420
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.420, Nivo: 19
    Bodovi: 6.420, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izvinjavam se, lose sam napisao. Motorola jeste otkljucana, ali ne postoji u meniju stavka za kreiranje posebne GPRS veze i MMS-a, odnosno postoji samo postojeca T-Mobile. Kako da preko seem-a napravim novu konekciju?
    Hvala!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Upgrade na v600 - tutorial
    By ihaladin in forum Motorola
    Odgovora: 111
    Posljednji post: 13-03-2006, 22:05
  2. ipod mini 6GB
    By xdavorinx in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-08-2005, 20:05
  3. novi ipod mini i stari po novoj cijeni
    By coma_zgb in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 15-06-2005, 17:40
  4. Mini 2, Mini 3 li nesto trece?
    By dilurekba in forum Digitalni Fotoaparati - Novosti # Usporedbe # Savjeti
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-05-2003, 20:34
  5. mini mini mini...aljo aljo vip mi!
    By viki2win in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 31-01-2003, 22:07

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove