Izvorno postao ognjenr
pa na kojoj je mreži onda koristiš, ako je zaključana? znam da u Srbiji nema T-mobile!? probaj editirat postavke wapa već postojećeg.
Izvorno postao ognjenr
pa na kojoj je mreži onda koristiš, ako je zaključana? znam da u Srbiji nema T-mobile!? probaj editirat postavke wapa već postojećeg.
Izvinjavam se, lose sam napisao. Motorola jeste otkljucana, ali ne postoji u meniju stavka za kreiranje posebne GPRS veze i MMS-a, odnosno postoji samo postojeca T-Mobile. Kako da preko seem-a napravim novu konekciju?
Hvala!
Bookmarks