[QUOTE=BlueDevil]
a sto je s onim da ce "ici" natpis na prednjem zaslonu
[QUOTE=BlueDevil]
a sto je s onim da ce "ici" natpis na prednjem zaslonu
Kupio sam motorolu V180 koja ima predefinisana podesavanja za T-Mobile, tako da je nemoguce podesiti stavke za web i mms. Ako neko ima malo vremena, molio bih mali tutorijal za otkljucavanje ove motorolice, hvala!!!
Izvorno postao ognjenr
pa na kojoj je mreži onda koristiš, ako je zaključana? znam da u Srbiji nema T-mobile!? probaj editirat postavke wapa već postojećeg.
Izvinjavam se, lose sam napisao. Motorola jeste otkljucana, ali ne postoji u meniju stavka za kreiranje posebne GPRS veze i MMS-a, odnosno postoji samo postojeca T-Mobile. Kako da preko seem-a napravim novu konekciju?
Hvala!
Bookmarks