= Citat = Izvorno postao ognjenr
Kupio sam motorolu V180 koja ima predefinisana podesavanja za T-Mobile, tako da je nemoguce podesiti stavke za web i mms. Ako neko ima malo vremena, molio bih mali tutorijal za otkljucavanje ove motorolice, hvala!!!

pa na kojoj je mreži onda koristiš, ako je zaključana? znam da u Srbiji nema T-mobile!? probaj editirat postavke wapa već postojećeg.