Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7
Prikazujem rezultate 151 do 174 od 174
  1. #151
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aha...Hvala na odgovoru...A ne moze da mu se zameni CID?Pa da onda ide na free unlock?Pozdrav...

  2. #152
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da se moze, vec bi ti to rekli, zar ne?
    Moze se, ali ni to nije besplatno.

  3. #153
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U svakom slucaju hvala na odgovoru...

  4. #154
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow Kako još više pojaćati zvuk na Sony Ericsson W200i

    Kako još više pojaćati zvuk na Sony Ericsson W200i ? Ako netko zna neka mi kaze, ili ako ima negdje jednostavni tutorial na hrvatskom jeziku

  5. #155
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi6 Black

  6. #156
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja ne kužim to, jel mi mozes ti to reci sto trebam raditi ?

  7. #157
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tutoriali vec postoje i ovdje (na hrvatskom) i posvuda (google, na engleskom...), pogledaj npr. superthread.
    Ako i nakon toga ne kuzis kako to napraviti, bolje ipak nista ne diraj.

  8. #158
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mozes li mi dati link od tuta na hrvatskom ? molim te !

  9. #159
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne citas? Pa sad sam ti maloprije rekao da je sve u superthreadu...

    http://cafe.mobil.hr/threads/52534?p=723074#post723074

  10. #160
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja napravim prve korake i onda kada dode dio ono sa C i usb, ja to napravim, nista se e događa, ako netko zna u cemu je problem molim vas da kazete.

  11. #161
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A bas nikako ne zelis potraziti malo sam po forumu? Sve je vec bezbroj puta objasnjeno...
    Trebas instalirati USB Flash drivere.

  12. #162
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dal ko zna kak instalirat vistu na w200...gledao sa na you tubu http://www.youtube.com/watch?v=2Nf17kCIpbc da se moze..

  13. #163
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jednostavno - nadji taj transformation pack, te ga zatim satvi na mobitel prema uputama koje stoje u ovoj istoj temi.

  14. #164
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    BiH Banovici
    Mobitel
    SE W200a,SE P900,MOTO K1
    Operater
    BHTelecom
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam problema sa flashanjem w200


    welcome to setool2 lite edition v 1.08
    supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
    Loaded 51 flash descriptors
    FILE RECOGNIZED AS CUSTOMIZATION PACKAGE.

    CDA:CDA102737/4
    MODEL:W200i
    VARIANT:MEDITERR
    LANGUAGE: EN
    LANGUAGE: EL
    LANGUAGE: SQ
    LANGUAGE: RO
    LANGUAGE: BG

    ChipID:8040,EMP protocol:0301
    NEW SECURITY MODEL DETECTED
    PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
    FLASH CID detected:53
    skipping empty loader...
    phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
    Elapsed:7 secs.

    stha da uradimmmmmm.........dal sam nesto pokwario.......

  15. #165
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi li primijetio da ti je telefon CID53? SETool2Lite ne radi s tim, to je vec bezbroj puta receno.
    Jedino Far+jdflasher.

  16. #166
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    BiH Banovici
    Mobitel
    SE W200a,SE P900,MOTO K1
    Operater
    BHTelecom
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Jednostavno - nadji taj transformation pack, te ga zatim satvi na mobitel prema uputama koje stoje u ovoj istoj temi.
    znam to ali nigdje nema taj TP...dal znas gdje ima...

    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Jesi li primijetio da ti je telefon CID53? SETool2Lite ne radi s tim, to je vec bezbroj puta receno.
    Jedino Far+jdflasher.
    tnxx..sacu probat..
    Zadnji uredio MASVA : 10-11-2010 u 17:00 Razlog: koristi tipku "Uredi post"

  17. #167
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da znam gdje ima taj TP, vec bi ti poslao link, zar ne?
    Mogu jedino googlati, a to mozes i sam...

    Takodjer, bilo bi dobro da procitas pravila ovog foruma te ne spammas toliko. Gumb Uredi post postoji s razlogom, te takodjer nema nikakog smisla ni potrebe otvarati teme za nesto sto si vec pitao, to je samo bespotrebno spammanje i zapravo ti smanjuje sanse da uopce dobijes odgovor. Sve sto te zanima vec je opisano u raznim drugim temama, a postoji i superthread gdje su sve one pobrojane. Drugim rijecima, sve je vec objasnjeno i pristupacno, nemoj ocekivati da ces sve dobiti na gotovo nego malo potrazi i sam.

  18. #168
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    BiH Banovici
    Mobitel
    SE W200a,SE P900,MOTO K1
    Operater
    BHTelecom
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    da znam gdje ima taj tp, vec bi ti poslao link, zar ne?
    Mogu jedino googlati, a to mozes i sam...

    Takodjer, bilo bi dobro da procitas pravila ovog foruma te ne spammas toliko. Gumb uredi post postoji s razlogom, te takodjer nema nikakog smisla ni potrebe otvarati teme za nesto sto si vec pitao, to je samo bespotrebno spammanje i zapravo ti smanjuje sanse da uopce dobijes odgovor. Sve sto te zanima vec je opisano u raznim drugim temama, a postoji i superthread gdje su sve one pobrojane. Drugim rijecima, sve je vec objasnjeno i pristupacno, nemoj ocekivati da ces sve dobiti na gotovo nego malo potrazi i sam.
    sto se tice tp. Vec sam googlao i nisam uspio nac...dal mozes probat..

    A za ovo ostalo hvala...

    imam problem sa patchanjem k310@w200..sa se tool-om..kad satvim vkp fajl u MISC stisnem Write Script..kad zavrsi ja iskopcam kablo i nece su upalit...koristim ovaj vkp
    ;W200 R4HA014
    ;The phone without SIM cards / permite iniciar el telefono sin la SIM
    ;Work of phone without SIM cards
    ;It is works: Camera, Player, Radio, Organizer, IR-port...
    ; Does not work: java, browser, Bluetooth, Contacts, Activiti menu...
    ;If you turn off the startup menu the patch works fine (thx qwerty12)
    ;(C) Mobilefree
    ;(p) dantemateos
    +44140000
    D0B97C: 0C1C 05E0

    imal ovdje iko ziv....
    Zadnji uredio MASVA : 14-11-2010 u 15:22

  19. #169
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel čitaš što ti je odgovoreno u prijašnjim postovima?
    mob je CID 53 koje setoolite ne podžava
    eventualno far+jdflasher ali pošto je u pitanju w200 puno sreće
    zato pročitaj cijelu temu i sam ćeš vidjeti koliko ima problema s tim mobom
    Mi6 Black

  20. #170
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    BiH Banovici
    Mobitel
    SE W200a,SE P900,MOTO K1
    Operater
    BHTelecom
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    jel čitaš što ti je odgovoreno u prijašnjim postovima?
    mob je CID 53 koje setoolite ne podžava
    eventualno far+jdflasher ali pošto je u pitanju w200 puno sreće
    zato pročitaj cijelu temu i sam ćeš vidjeti koliko ima problema s tim mobom
    ja sam napisao k310 flashan u w200..to znaci da je cid49....

  21. #171
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Aug 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dali ko zna dal se moze W200i napraviti da bude touch..nesto sam na you tubu gledao http://www.youtube.com/watch?v=OMPaC...eature=related. dal ko zna kako to...

  22. #172
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao djedjy Pregledaj post
    ja sam napisao k310 flashan u w200..to znaci da je cid49....
    kad klikneš Write script onda trebaš pratiti upute od setoola
    izvaditi kabel,klik read pa držati c na mobu .....
    Mi6 Black

  23. #173
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    BiH Banovici
    Mobitel
    SE W200a,SE P900,MOTO K1
    Operater
    BHTelecom
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    kad klikneš Write script onda trebaš pratiti upute od setoola
    izvaditi kabel,klik read pa držati c na mobu .....
    evo ovo mi bude
    Code:
    welcome to setool2 lite edition v 1.08
    supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
    Loaded 51 flash descriptors
    Going to execute VKP script....
    ChipID:8040,EMP protocol:0301
    PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
    FLASH CID detected:49
    Speed:921600
    OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:35331501186560 CERT:RED
    PATCH:061204 1529 HAN_DB2010_MEM_PATCHER_R2A007_CXC9876543210 0
    LDR:060718 0842 LIE_DB2010_FLASHLOADER_R2A003_CXC1326738
    Flash ID check:897E
    Flash props sent ok
     
    DETACH CABLE FROM PHONE.
    REMOVE BATTERY FROM PHONE, THEN INSERT IT BACK
    THEN PRESS "READY"
     
    ChipID:8040,EMP protocol:0301
    PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
    FLASH CID detected:49
    Speed:921600
    Trying to launch embedded bootloader...
    Embedded flashloader:
    COMPACT_ID_LOADER_CRIPPLED_SETOOL2_R2
    Flash ID check:897E
    Flash props sent ok
    FOUND: R4HA014_CXC1250719_GENERIC_ME
    Restore from:R4HA014_CXC1250719_GENERIC_ME
    can't open file "C:\Documents and Settings\Ed0\Desktop\Swe za W200\rest\R4HA014_CXC1250719_GENERIC_ME"
    Starting to process VKP patch script: C:\Documents and Settings\Ed0\Desktop\Swe za W200\battary_of_the_blue_color_w200_r4ha014.vkp
    VKP script loaded OK. Lines: 13
    Patch structure created OK. Determining blocks to read...
    New block #0000 added: $44640000
    Blocks selected OK. Reading blocks: 1
    Blocks readed to memory OK. Checking contents...
    Blocks patched OK. Start writing...
    block already patched, skipping.
    VKP script executed OK
    Elapsed:58 secs.
    u tom me pita 2 stvari
    prvo pita
    Code:
    Press YES to remove patch NO to apply
         YES      NO
    a drugo
    njega pita ako pritisnem YES u prvom
    Code:
    Some patch values differs, Continue
         YES      NO
    kad zavrsi opet se nece upalit...kakoooo????????
    Zadnji uredio ravilov : 15-11-2010 u 00:32

  24. #174
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cekaj, hoces STAVITI patch, zar ne? Zasto onda stisces YES?
    A i onaj "can't open file" te nista ne brine, jel? Ne govori ti to da nesto ne stima?


 
+ Odgovori na temu
Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 3 4 5 6 7

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  4. W800 acoustic driveri
    By darac_os in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-02-2008, 00:13
  5. Najbolji acoustic driveri za w610i?? help
    By CROmania in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-02-2008, 00:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove