Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 126 do 150 od 174
  1. #126
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Milan_ce Pregledaj post
    Ja sam uspio iako sam laik a vi stručnjaci neznate objasniti šta sam to uradio. aložio sam Mediterr ustvari kako vi kažete <flashao sa w200_Melinda_Generic_CDA102737_4_R1A_GENERIC_MEDIT ERR.
    Problem je da na tutorijalu pola link-ova se nemože koristiti i onda još jedan problem da je više jdflashera i na koji da radim ni sam neznam. Još mi se nešto čini malo čudno kao kad baterija nije puna da neće mislim da je problem baterije samo ako se isprazni tokom Flashanja da se ne prekine proces.
    nismo mi nikakvi stučnjaci bar je ne
    meni nije uspjelo s w200 i dao sam si mira od njega
    a tebe nitko ne sili da flešaš/modaš mob
    i kak da mi znamo što si ti radio i još tražiš da ti odgovorimo na to
    dao sam ti link s jdflasherom /anycid-om a drugo ne postoji
    ako nisi primjetio 95% ljudi nije uspjelo otključati taj mob
    Mi6 Black

  2. #127
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma ja ga sad i ne mislim otključati samo da bi dao SE jezike. Kupio sam ga sa nmjerom da se malo igram otključavanja i mislio sam stariji model da će ići lako. Vidim da sam se prevario. Kad bi dobio prave link-ove sa svim potrebnim možda bi mi uspjelo. Koliko je otključavanje na servisu i dali ga otključavaju sa kodama ili kako se kaže privremeno sa novim Softwar-om pa kad ga obnoviš se opet zaključa.

  3. #128
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uf...
    Ne znam koliko je otkljucavanje kod unlockera (u servisu to ne rade), to ces se morat sam raspitat, jer ovdje nema nikakvog oglasavanja.
    Sto se tice ovog drugog dijela, da, ako otkljucas patchem pa ga flashas, opet ce biti zakljucan (ako si to mislio, malo je zbrda-zdola pa nisam bas skuzio).

    No uglavnom, to sve ionako pise vec vise puta u drugim temama, ova tema ima jasan naslov a to je "W200 unlock", pa se drzimo toga, dakle stvari specificne za unlockanje W200.

  4. #129
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nosi mobitel na servis i daj 50-100 kn za unlock. A softver probaj SEUS-om update-at.

  5. #130
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:TailS:. Pregledaj post
    Nosi mobitel na servis i daj 50-100 kn za unlock. A softver probaj SEUS-om update-at.
    S veseljem bi dao 50 ali mislim da je skuplje. Što se tiče updata-nja već sam ali isto javi mi da imam najnoviju verziju i dam je još jednom ali ništa ne dobijem sa tim. Neznam dali vas zamaram sa ovim glupostima.
    Zadnji uredio Milan_ce : 10-09-2009 u 10:35

  6. #131
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE K750+1gb
    Operater
    T
    Postova
    93
    Bodovi
    6.583
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.583, Nivo: 19
    Bodovi: 6.583, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo imam neki w200 ima već godinu i po nije korišten sad mi treba moro bi ga dekodirat /debrandirat

    i sad naravno xs nemože

    a antivirus kaže da setool ima virus

    dal postoji kakva alternativa setool-u

    hvala unaprijed

    p.s

    ispričavam se što dižem staru temu i ako već ima o ovom pisano na forumu

  7. #132
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stvarno bi bilo lijepo da prvo malo potrazis postojece teme/postove.

    XS++ nema nikakve veze sa patchanjem, mislio sam da to vec valjda svi znaju.
    Isto tako, SETool2Lite nema virus, pisalo se PUNO o tome, potrazi si malo.

    Djabe ti se ispricavat sto pitas a vec pretpostavljas da se pricalo o tome. Bolje onda potrazi malo.

  8. #133
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Debradiraj mobitel Far Managerom i jdflasherom, i odnesi nekom dekodirati.

  9. #134
    Forumaš
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Zlatar
    Mobitel
    SE Xperia X8 Froyobread v
    Operater
    BonBon
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako da patcham w200i db2012 cid 52?

  10. #135
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    Nokia 5800 XM, SE W200
    Operater
    T-Mobile, VIP
    Godina
    42
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm, kako maknuti SIM lock s DB2012? Probao sam sa SIM lock generatorom i SEtool lite, ali ne reagira...
    Zadnji uredio Frank Pollard : 02-12-2009 u 01:22
    Einmal ist keinmal.

  11. #136
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Mobitel
    w300i, k610i>w660i
    Operater
    vip
    Postova
    134
    Bodovi
    7.568
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Bodovi: 7.568, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Frank Pollard Pregledaj post
    Hm, kako maknuti SIM lock s DB2012? Probao sam sa SIM lock generatorom i SEtool lite, ali ne reagira...
    ja sam pokusavao svakako ali nisam uspio, imas jedan tutorijal ali ti treba qa2012.xml da ga mozes otkljucat a toga ti nema, qa2020.xml imas i te mob otkljucas bez beda

  12. #137
    Forumaš
    Datum registracije
    Sep 2009
    Mobitel
    Nokia 5800 XM, SE W200
    Operater
    T-Mobile, VIP
    Godina
    42
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, vidjeh gledajuci okolo... Steta.
    Einmal ist keinmal.

  13. #138
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tut je predobar!!! jel postoji mogucnost da uploadas W200_RAH4014.rar na megaupload ili bilo gdje, rapidshare je u banani tak da se nemre skinut hvala unaprijed

  14. #139
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesi pogledao mozda na TopSony?

  15. 'Hvala' kaže:


  16. #140
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tut je pre lud i sve al je problem kaj nemogu skidat sa rapidhsarea kao fol serveri su im puni -.-''
    ugl ja naso FS i MAIN iste ko i sto su navedeni u tutu al wtf je taj tpa i di to mogu skinut/nac? ili se moze sve jednostavno metnut na megaupload???


    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Jesi pogledao mozda na TopSony?
    ma jesam sve sam naso, al nemrem nac tpa.zip sto je naveden u tutu...
    sry spetljo se pa napiso 2 put slicni post
    ima to negdej na top sony ili mogu i bez tog???


    EDIT:
    evo ja flasho mob prije nekoliko min... naso sam isti fs i main na top sonyu cak i tpa sam naso, e sad problem, sve napravio po tutu al kada kresnem vipovu karticu (t-mobile je mob)
    kaze mi da je kriva kartica... ono wtf a flaso sam sve ne kontam... a setool mi neda unlock opciju, kaze da mora biti ful flashan...
    ima ko kakvih idea ???
    Zadnji uredio ravilov : 10-02-2010 u 23:48

  17. #141
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @lazzlo000,
    Ajde drugi put ipak umjesto spammanja koristi gumb EDIT/Uredi.

    Osim toga, ne vidim u cemu je problem? Mislio si mozda da ce se flashanjem carobno sam od sebe otkljucati? Vec je bezbroj puta receno da jedno nema bas nikakve veze sa drugim...
    Bolje pogledaj malo postojece teme, o tome se vec nebrojeno puta pricalo, zasto bi sad opet sve ponavljali?

  18. #142
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2010
    Postova
    30
    Bodovi
    3.136
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.136, Nivo: 13
    Bodovi: 3.136, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovako narode
    mob mi je
    20:04:05| Baseband ID: 8040
    20:04:05| Protocol Version: 3.1
    20:04:05| NEW SECURITY PHONE DETECTED! SWITCHING...
    20:04:06| Phone name detected!
    20:04:06|
    20:04:06| Profiling SEMC phone...
    20:04:06| Platform: DB2010
    20:04:06| OTP CID: 51
    20:04:06| EROM CID: 52
    20:04:06| EROM Color: Red
    20:04:06| IMEI: 35619601xxxxxx
    20:04:06| Phone ID: W200
    20:04:06| Region: S_E_EUROPE
    20:04:06| CDA: CDA102738/106 R1A
    20:04:06| Firmware Version: R4GB001
    --------
    W200 DB2010 CID52 tele2
    jel se moze sta od toga otkljucati?

  19. #143
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eventualno AnyCID ako ce raditi, inace ne.
    Moj predosjecaj je da nista od toga...

  20. #144
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Sony Ericsson W200i pomoc,molim!!

    Podaci telefona su sledeci:R4JA011;prgCXC1250719_GENERIC_ME R4JA011; EROM:R3A022;prgCXX 1250729_EROM_DB2010_MELINDA_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SI BLEY_SEMCUSB;ITP SW WERSION CXC 1250699 R2A;Customization:CDA102737/3 R3A CXC1250728 R4JA011 S_E_EUROPE,Update service SW CRH1069179 R3B020...Telefon mi ne prima ni jednu sim karticu pa bih voleo da mi neko pomogne da ga otkljucam da moze biti univerzalan za sve kartice...Unapred zahvalan na pomoci...

  21. #145
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Niksi84,
    A sto je falilo ovoj temi?
    Drugi put prije bespotrebnog otvaranja nove teme prvo koristi pretrazivanje.
    Takodjer, prije otvaranja novih tema, OBAVEZNO procitaj pravila foruma, ovaj naslov nikako nije po pravilima. Teme s takvim naslovom se inace brisu...

  22. #146
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ Niksi, ajd skini XS++ 3.1 i flash drivere (imas ih u superthreadu) spoji mob na njega, pa nam posalji log(koji ce se stvoriti u folderu od XS++)
    malo mi je cudno sto gore pise db2010, a rav, u tvojoj bazi pise da je db2012..
    uglavnom, ono bitnije je da vidimo koji je CID

    inace imas i temu sa patchevima za otkljucavanje u kojoj pred kraj imas i generator(za koji ti treba main), usput imas i temu kako sa jdflasherom stavljat patcheve pa si pogledaj..

  23. #147
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Madfish,
    DB2010 i DB2012 je slicna, prakticki ista platforma. Mnogi modeli koji postoje na jednoj moguce postoje i na drugoj, a i na vecini mjesta ces naci da je neki driver, iconpack ili nesto drugo, za "DB2010/DB2012" (tj. racunaju se kao ista platforma).

  24. #148
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znam to, ali svejedno hvala na info-u
    zato sam i napisao da je bitniji CID, jer ako je iznad CID49 onda ga nece moci otkljucati na sve mreze (naravno free, pretpostavljam da postoj paid rjesenje)
    jer jdflasher nemre ubacivati patheve u >CID49 (za db2010)
    eventualno sa Gslide-om ubaciti patch u main, pa onda sa jdflasherom flashati, iako ni za ovu opciju nisam 100 siguran, jer je den_po naveo da se uredjaje sa vecim CID od 49 nemre flashati sa modificiranim fw.. e sad da li "Gslajdani" fw vodi pod modificirani, vjerojatno al...

  25. #149
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    May 2010
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Velika komplikacija...Posotovani,evo vam XS++ log fajl mog telefona W200i sto ste mi trazili,pa vi pogledajte:
    Code:
    06:38:33| XS++ v3.1 (Darwin) Ready !
    06:38:33| Executed on Microsoft Windows XP
    06:38:38| 
    06:38:38| Attempting to open the interface...
    06:38:38| 
    06:38:38| TURN OFF PHONE!
    06:38:38| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
    06:38:38| You have 30 seconds...
    06:38:38| 
    06:38:43| Baseband ID: 8040
    06:38:43| Protocol Version: 3.1
    06:38:43| NEW SECURITY PHONE DETECTED! SWITCHING...
    06:38:43| Phone name detected!
    06:38:43| 
    06:38:43| Profiling SEMC phone...
    06:38:43| Platform: DB2010
    06:38:43| OTP CID: 51
    06:38:43| EROM CID: 53
    06:38:43| EROM Color: Red
    06:38:43| IMEI: 35735401xxxxxx
    06:38:43| Phone ID: W200
    06:38:43| Region: S_E_EUROPE
    06:38:43| CDA: CDA102737/3   R3A
    06:38:43| Firmware Version: R4JA011
    06:38:43| EROM: n/a
    06:38:43| Ready for operation!
    06:39:37| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
    06:39:37| Sendinging shutdown signal to phone...
    06:39:39| Shutting down...
    Zadnji uredio ravilov : 06-05-2010 u 11:17 Razlog: nepotreban download link zamijenjen konkretnim sadrzajem

  26. #150
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Huh, a cemu kompliciras sa nekim file downloadima? Drugi put log odmah postaj tu, i gotovo.

    Nazalost, bojim se da nista od toga. Ne samo da je CID preko 50, nego je 53, znaci XS++ odmah zaboravi.
    Eventualno MOZDA AnyCID metodom, ali vrlo sumnjam, zbog platforme. Mislim da neces moci free unlockati.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 7 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  4. W800 acoustic driveri
    By darac_os in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-02-2008, 00:13
  5. Najbolji acoustic driveri za w610i?? help
    By CROmania in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-02-2008, 00:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove