Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 174
  1. #101
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam W200 (BST-36 baterija) i imao sam K610 (BST-37 baterija) i paše 36 u mob koji koristi 37 (još probao i na K750, radi, ali se dosta klima, zbog oblika kučišta), ali 37 ne paše na 36 nikako. Neće 37 u W200.
    BTW, imao sam i K530, pa znam da mobitel 10000% ima BST-33 bateriju, a i K800 i u njemu je isto BST-33 baterija. I provjeri da ti nije baterija 100% prazna kao što sam ja imao slučaj s W850, kojem je bila samo prazna baterija, a ja skoro kupio novu.

  2. #102
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Europe
    Mobitel
    ZTE Blade
    Operater
    mt:s,Telenor SRB
    Postova
    514
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ravilov, danas ide nazad vlasniku pa nek ga on nosi u servis (evo probao sam i sad nekoliko puta da ga nakacim na neku app, ali nista...)
    Imam nekoliko bst-33 baterija kuci, nijednu bst-36/37 nemam tako da nisam mogao da proverim da li je problem sa baterijom mozda.

    Hvala na odgovorima
    ZTE Blade, Gen2, CM7 2.3.5 n148

  3. #103
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V640,G900,TyTN,MDA3,k800
    Operater
    VIP HR,Tomato
    Godina
    32
    Postova
    127
    Bodovi
    4.213
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ljudi iso sam po onome tutorialu za k750 ono za povecanje sms spremnika
    ali danas sam reflasho FS,main,cust za istim fw za w200 na svome k310
    i pobaco par patcheva ali kada hocu new sms i napisem ga idem na SEND/POSALJI
    i napise mi ovo:


    A u porukama neam niti jednu poruku (0 files,0 KB )

  4. #104
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja mislim da je ona fora samo za db2010 mobove,tocnije za k750 i w800
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  5. #105
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @fpopic, probaj maknuti taj file. Također provjeri da ti nije memorija uređaja napunjena. Ako nije ništa od toga, onda ne znam. Reflashaj ponovo.

  6. #106
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V640,G900,TyTN,MDA3,k800
    Operater
    VIP HR,Tomato
    Godina
    32
    Postova
    127
    Bodovi
    4.213
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma treba 2-3x puta reflashati main i fs zajedno i ne stavljati taj fajl i sve radi po spagi

    NAPOMENA
    ako negdje nadjete increase_RAM_W200_R4HA014 nepojte ga patchati jer ce vam se mob paliti pa gasiti


    E STE VIDILI DA SE U ACTIVITY MENU moze dodati baterija settings
    jer itko moze napraviti precac za SERVISNI MENU (da nemoramo svaki put zvjezdice)
    Zadnji uredio fpopic : 27-12-2008 u 13:33

  7. #107
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefonu samo ponekad kada pokusam da ga upalim se upali belo svetlo na display-u...

    Prvo sam skinuo XS++, ali zbog nemogucnosti instalacije drajvera za w200 jer mi kada ga kacim na USB XP ne detektuje "find new hardware" skinuo sam setool2lite 1.11!

    U setool2lite sam izabrao w200, u add dodao W200_R4HA014_MAIN_GENERIC_ME_RED52.mbn i W200_R4HA014_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn
    Isao na FLASH, drzao C na telefonu pa tek onda ustekao USB kabal u njega...

    I nista se ne desava... USB kabal i baterija su OK - proverio sam na mom k750, konektori na w200 nisu zaprljani...
    Zadnji uredio ravilov : 14-08-2010 u 20:23

  8. #108
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Iza prvog zavoja
    Mobitel
    K610i -> W660i
    Operater
    TELE2,VIP,T-mobile
    Postova
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probaj ovako: Ugasi mob - izvadi bateriju na par minuta - vrati ju(ne pali mob) -pokreni Setool - klikni na Identify - stisni C (drži) i uštekaj usb kabel - sad bi ga trebao prepoznati ,ali ako i to neradi koristi K750 da ti instalira USB flash driver-e ,a kad ih instalira - probaj spojiti svoj W200 ,ali na ovaj način http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=60045 - i prati svaki korak do kraja

  9. #109
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Treba samo reflashati FS, a driver instaliraj iz mape SETool-a.

  10. #110
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:TailS:. Pregledaj post
    Treba samo reflashati FS, a driver instaliraj iz mape SETool-a.
    ja imam jedan w200 i ubio me u pojam
    cid 53 i non stop error s jdf i nisam jedini,tek nekoliko ljudi je uspjelo patchati navedeni mob
    s time da mi je kod flešanja maina stalo 45 blokova i puf,mrtav
    setool ništa,xs ništa(normalno cid 53)jdf samo error baca,imam log na wotanu i on baci error(empty BOOT loader kao i kos setoolite),KK veli ne podržava DB2012
    uspio sam s se kingom,po istini ni sam nemam pojma kako,kvačica je bila na EROM update i par puta na identify držeći 2+5 i onda mi je uspjelo flešati mob s jdf-om
    Mi6 Black

  11. #111
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da li neko zna kod za otkljucavanje vip mreze za SE 200i?Hvala unapred

  12. #112
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, VIPnet zna. I reci ce ti za odredjenu kolicinu novaca.
    Prije nego pitas dalje, slobodno prouci preostale teme, vecinom je sve vec objasnjeno.

  13. #113
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li ima nešto novo kod otključavanja W200i Cid 53.
    Ja sam nešto probao i samo sam izgubio HR SLO SR jezike ali i dalje je zaključan na Vodafon Slo Simobil iako nema više njegov menu. Neznam kako mi je uspjelo ali više nemogu ništa sa setools-om

    ChipID:8040,EMP protocol:0301
    NEW SECURITY MODEL DETECTED
    PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
    FLASH CID detected:53
    skipping empty loader...
    phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
    Elapsed:6 secs.
    Ima li pomći

  14. #114
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AFAIK nema pomoci ni otkljucavanja.
    Nosi kod unlockera.

  15. #115
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U pravu si. Nosi mobitel na servis.

  16. #116
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    AFAIK nema pomoci ni otkljucavanja.
    Nosi kod unlockera.
    Šta sam ustvari napravio ili dali bi ga otključao da sam pravilno napravio. I dali bi moga vratiti Slo jezik. Probao sam http://www.sonyericsson.com/cws/supp...0i?cc=SI&lc=sl
    ali isto javi mi da imam najnoviji program ostane samo ENG RUM GR BU jezik.
    Zadnji uredio Milan_ce : 31-08-2009 u 20:33

  17. #117
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Milan_ce Pregledaj post
    Šta sam ustvari napravio ili dali bi ga otključao da sam pravilno napravio.
    valjda je baterija prazna
    stavi ga puniti sat vremena pa flešaj samo main i to s far+jdflasher
    Mi6 Black

  18. #118
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Far mi nije baš jasan ili sam ja takav laik da mi je komplikovan. Ima li moguće kakav jednostavniji način ili upustva za laike.

  19. #119
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Milan_ce Pregledaj post
    Far mi nije baš jasan ili sam ja takav laik da mi je komplikovan. Ima li moguće kakav jednostavniji način ili upustva za laike.
    http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55133
    Mi6 Black

  20. #120
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neide mi. Kad otvorim Far nemam onaj Addons i poslije kad mi očita tel nemam Bfleš mogućnost i piše mi Eror OpenPlugin Connecttofone getcid cant find info in xnl 53red
    Zadnji uredio Milan_ce : 31-08-2009 u 22:17

  21. #121
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Milan_ce Pregledaj post
    Neide mi. Kad otvorim Far nemam onaj Addons i poslije kad mi očita tel nemam Bfleš mogućnost i piše mi Eror OpenPlugin Connecttofone getcid cant find info in xnl 53red
    extract ovo u far/plugins
    http://rapidshare.com/files/19988361...her_anycid.rar
    Mi6 Black

  22. #122
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma niko mi nije odgovorio kako mi je uspjelo sa SETOOLsom prvi put jer ja imam sad drugi program sa ENG GR BL RU jezikom i nemam VODAFONE menu. Sad mi Setool-s kad ga otvorim odmah nešto čita i kad spojim telm prekine i ništa. Far mi je komplikovan jer vi imate neke stručne izraze da nekažem čudne iako sam rekao da sam laik.

  23. #123
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovako:
    Nemam pojma kako ti je i sto tocno SETool2Lite napravio, moguce da je bio CID52 pa se onda nesto moglo. Sad ti je ocigledno CID53 i vise sa nicime drugim ne mozes osim jedino i iskljucivo sa Far+jdflasher. Ako mislis da su nasi izrazi "prestrucni", onda sorry ali to jednostavno nije za tebe, bolje daj nekome tko se razumije u to da ti to napravi, jer onad postoji prevelika mogucnost da nesto zeznes, mozda i trajno.

  24. #124
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ni s CID52, ni s CID53 W200 se ne može ništa.

  25. #125
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Ovako:
    Nemam pojma kako ti je i sto tocno SETool2Lite napravio, moguce da je bio CID52 pa se onda nesto moglo. Sad ti je ocigledno CID53 i vise sa nicime drugim ne mozes osim jedino i iskljucivo sa Far+jdflasher. Ako mislis da su nasi izrazi "prestrucni", onda sorry ali to jednostavno nije za tebe, bolje daj nekome tko se razumije u to da ti to napravi, jer onad postoji prevelika mogucnost da nesto zeznes, mozda i trajno.
    Ja sam uspio iako sam laik a vi stručnjaci neznate objasniti šta sam to uradio. aložio sam Mediterr ustvari kako vi kažete <flashao sa w200_Melinda_Generic_CDA102737_4_R1A_GENERIC_MEDIT ERR.
    Problem je da na tutorijalu pola link-ova se nemože koristiti i onda još jedan problem da je više jdflashera i na koji da radim ni sam neznam. Još mi se nešto čini malo čudno kao kad baterija nije puna da neće mislim da je problem baterije samo ako se isprazni tokom Flashanja da se ne prekine proces.
    Zadnji uredio Milan_ce : 03-09-2009 u 18:41


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  4. W800 acoustic driveri
    By darac_os in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-02-2008, 00:13
  5. Najbolji acoustic driveri za w610i?? help
    By CROmania in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-02-2008, 00:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove