Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 174
  1. #76
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V640,G900,TyTN,MDA3,k800
    Operater
    VIP HR,Tomato
    Godina
    32
    Postova
    127
    Bodovi
    4.213
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Problem Rijesen !! Morate imati ovaj jdflasher

    Code:
    The last full version plug
    
    Update: 27.03.2008
    Support:
    
    - pnx5230 :
    W350, W380, Z310, Z555; CID 51/52/53
    - DB2000 :
    K600, K608, W900; CID 36/37/49 , Brown and Red .
    - DB2010 :
    K300, K310, K500, K510, K700, K750, W300, W550, W600, W700, W800, W810, Z520, Z530, Z550; CID 36/49/50 Brown and Red .
    - DB2012 :
    K320, W200; CID 50/51/52
    - DB2020 :
    K530, K550, K610, K770, K790, K800, K810, S500, T650, V630, W580, W610, W660, W710, W830, W850, W880, Z610, Z710; CID 49/51/52/53
    contents of the archive to extract the FAR MANAGER / Plugins

    JDFlasher Full Download

    I naravno dodati u jdflasher/rest/
    REST_R4HA014_k310@w200

    I To je sva mudrost oko toga samo ako vas poslije bflash pita da li restore main stisnite yes inace vam se mobitel nece htjeti upaliti ili probajte u setool
    staviti neku obicni patch vkp.(remove message) i to je to
    Zadnji uredio fpopic : 09-08-2008 u 14:37

  2. #77
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslije flash-ovanja firmware-a (debranding i promjena zone, sve kao po uputstvu gore) tel. mi se zaključao, tj. kada ga upalim normalno starta s novim firmware-om ali se ponaša isto kao i kad je zaključan na mreži (nakon ukucavanja pin koda izbacuje "insert correct SIM...". Da li se to može riješiti nekako lakše ovaj put ili ga opet moram nositi čovjeku sa odgovarajućim box-om i sl.?

  3. #78
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da... cim si flashao main otisao je patch unlock.. nosi ga opet...
    For the hoven lands...

  4. #79
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tako je.
    I ubuduce ne dirat MAIN!

  5. #80
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro da sada znam, hvala!
    I još nešto usput da upitam kada je već tema aktivna da ne otvaram novu. Da li se negdje mogu naći originalni acoustic driveri za w200 jer su na njega stavljani neki drugi, doduše ne kompletni nego samo 3 fajla i to farfield_play.apf, farfield_ring.apf i handset_play.apf, navodno to je loudness__toshara_1.6 paket, samo dio kompletnog Toshara paketa.

  6. #81
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Sinj
    Mobitel
    K510@W200;K800,W595
    Operater
    T-Mobile HR
    Postova
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel moguće promijenit font na w200?

  7. #82
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moguce je smanjiti velicinu ili staviti da bude italic...i to...a mislim da on ne podrzava true type fontove...

    = Citat = Izvorno postao b-man Pregledaj post
    Dobro da sada znam, hvala!
    I još nešto usput da upitam kada je već tema aktivna da ne otvaram novu. Da li se negdje mogu naći originalni acoustic driveri za w200 jer su na njega stavljani neki drugi, doduše ne kompletni nego samo 3 fajla i to farfield_play.apf, farfield_ring.apf i handset_play.apf, navodno to je loudness__toshara_1.6 paket, samo dio kompletnog Toshara paketa.
    Ekstraktaj si iz file systema..imas tu na forumu upute...
    Zadnji uredio ravilov : 27-08-2008 u 23:23
    w610 modded totally.....

  8. #83
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mojsa Pregledaj post
    Moguce je smanjiti velicinu ili staviti da bude italic...i to...a mislim da on ne podrzava true type fontove...



    Ekstraktaj si iz file systema..imas tu na forumu upute...
    Uspio sam ih naći na net-u i skinuti tako da se ne moram zamarati sa tim ekstraktovanjem. Ako kome budu trebali w200 originalni acoustic driver-i a ne uspijeva ih naći neka mi se slobodno javi mada mislim da nema takvih momentalno hehe.
    Uspješno sam obrisao ona 3 fajla uz pomoć skripte i dodao samo ona 2 originalna (koliko sam mogao primijetiti originalni w200 acoustic driver pack ne sadrži uopšte handset_play.apf to mora da je za neki drugi model telefona...?)
    Sad mi je zvuk na slušalicama opet ok, a nakon postavljanja onih acoustic driver-a je bilo kao iz kace za kupus+lijeva sluška se nije dobro čula čini mi se.

  9. #84
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam modao uspjesno ali mi je jos uvjek zakljucan za sve kartice osim jedne... moze pomoc?

  10. #85
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teoretski, trebas staviti unlock patch (ima sve o tome u drugim temama), ali koliko znam W200 se ne moze patchati... Znaci nista od toga, morat ces platiti za to.

  11. #86
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    9
    Bodovi
    9.108
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.108, Nivo: 22
    Bodovi: 9.108, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav!
    Jel moguće dekodirat tele2 w200i? Kad ga priključim na xs++ očita verziju db2010 cid 52 i firmware verziju R4GC012. Ako je, može li mi netko objasnit kako? Hvala!

  12. #87
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko znam, W200 se ne moze nikako patchati (pa onda ni otkljucati), bez obzira sto "parametri" izgledaju povoljni.
    A ova tema to potvrdjuje. Istina da je tema dosta stara, ali koliko znam nije se u medjuvremenu nista promijenilo.
    Ispravite me ako grijesim...

  13. #88
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Iza prvog zavoja
    Mobitel
    K610i -> W660i
    Operater
    TELE2,VIP,T-mobile
    Postova
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Koliko znam, W200 se ne moze nikako patchati (pa onda ni otkljucati), bez obzira sto "parametri" izgledaju povoljni.
    A ova tema to potvrdjuje. Istina da je tema dosta stara, ali koliko znam nije se u medjuvremenu nista promijenilo.
    Ispravite me ako grijesim...
    Ne @RAVILOV ne varaš se. W200 je DB2012 bez obzira kak ga XS ili Setool čitaju i za sad još nema free unlock-a

  14. #89
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    228
    Bodovi
    11.364
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    W200i flash sa XS++

    U čemu griješim:

    Code:
     08:45:21| XS++ v3.2 Dev1 (Crystal) Ready !
    08:45:21| Executed on Microsoft Windows XP
    08:45:52| Shutting down...
    08:45:57| XS++ v3.2 Dev1 (Crystal) Ready !
    08:45:57| Executed on Microsoft Windows XP
    08:46:07| 
    08:46:07| Attempting to open the interface...
    08:46:07| 
    08:46:07| TURN OFF PHONE!
    08:46:07| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
    08:46:07| You have 30 seconds...
    08:46:07| 
    08:46:13| Baseband ID: 8040
    08:46:13| Protocol Version: 3.1
    08:46:13| NEW SECURITY PHONE DETECTED! SWITCHING...
    08:46:13| Phone name detected!
    08:46:13| 
    08:46:13| Profiling SEMC phone...
    08:46:13| Platform: DB2010
    08:46:13| OTP CID: 51
    08:46:13| EROM CID: 52
    08:46:13| EROM Color: Red
    08:46:13| IMEI: 35619601xxxxxx
    08:46:13| Phone ID: W200
    08:46:13| Region: VFE_LIVE_3
    08:46:13| CDA: CDA102738/59   R5A
    08:46:13| Firmware Version: R4GB001
    08:46:13| EROM: n/a
    08:46:13| Ready for operation!
    08:46:41| ~~~~~~~~~~ Custpack information ~~~~~~~~~~
    08:46:41| Custpack: AMERICA_2 (CDA102460/101) (K510)
    08:46:41| Generic(non-branded) custpack: Yes
    08:46:41| Allowed languages: en, pb, xl, 
    08:46:41| ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    08:46:44| 
    08:46:44| Sending db2010_db2012_cid52red_flash_r2b012.bin...
    08:46:44| Applet ID: 061205 1354 HAN_DB2012_FLASHLOADER_R2B012_CXC1326738
    08:46:44| This is a FLASH loader
    08:46:44| Now flashing firmware main...
    08:46:45| Flashing d:\download\xs++\w200_r4ja011_main_generic_me_red52.mbn
    08:46:45| Header type: BABE
    08:46:45| 318 flashblocks
    08:46:46| Binary acknowledge failed with: 15
    08:46:46| Command: Error 0x15
    08:46:46| Failed sending flashblock 1. Returnvalue 0xF7FE2000
    08:46:46| Finishing flash
    08:48:46| Sendinging shutdown signal to phone...
    08:48:48| Shutting down...
    Koristim:
    W200_R4JA011_FS_S_E_EUROPE_RED52
    W200_R4JA011_MAIN_GENERIC_ME_RED52
    Melinda_Generic_CDA102737_3_R3A_GENERIC_S_E_EUROPE

  15. #90
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemoj koristiti XS++ 3,2! Pun je bugova! Koristi v3.1 . Možda je to razlog.

  16. #91
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    228
    Bodovi
    11.364
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao krac22 Pregledaj post
    Nemoj koristiti XS++ 3,2! Pun je bugova! Koristi v3.1 . Možda je to razlog.
    Probao sam, ali ista stvar.

  17. #92
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Dr. Beast,
    Zasto je bilo potrebno otvarati novu temu?

  18. #93
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    228
    Bodovi
    11.364
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Bodovi: 11.364, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    @Dr. Beast,
    Zasto je bilo potrebno otvarati novu temu?
    Sorry, nisam vidio.

  19. #94
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Iza prvog zavoja
    Mobitel
    K610i -> W660i
    Operater
    TELE2,VIP,T-mobile
    Postova
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Dr. Beast Pregledaj post
    Sorry, nisam vidio.
    Nadji negdje "babeck 0.8" i provjeri MAIN možda je korumpiran

  20. #95
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    V640,G900,TyTN,MDA3,k800
    Operater
    VIP HR,Tomato
    Godina
    32
    Postova
    127
    Bodovi
    4.213
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Bodovi: 4.213, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Ukupna aktivnost: 10,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e ljudi imam problemcic sa k310@w200
    htio sam patchati ali sam umjesto u RESTORE polje stavio patch.vkp
    i javio mu je pogressku bad patch i kao da nije dovrsio i sada kada upalim plava slika i nista vise
    jer mogu kako vratiti ili....

    RJESENO ma trebalo samo rest refreshati
    KADA DUGO NE RADIS ZABBORAVIS

  21. #96
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    9
    Bodovi
    9.108
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.108, Nivo: 22
    Bodovi: 9.108, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thanx na odgovoru...

  22. #97
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Europe
    Mobitel
    ZTE Blade
    Operater
    mt:s,Telenor SRB
    Postova
    514
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam w200 na "popravci", telefon je mrtav, stavim ga na usb i probam setool/xs++/kk klijent ali niko da ga prepozna, kad sam ga stavio na punjac upalila se IR i svetlela(sto znaci da se baterija punila), onda je IR prestala da svetli i ja sam probao opet ali i dalje nikakvog znaka ni u jednom programu...

    Vratiti vlasniku da ga nosi u servis ili neki predlog?
    ZTE Blade, Gen2, CM7 2.3.5 n148

  23. #98
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vjerojatno je otisao EROM. To sto lampica zmiga ili samo svijetli ne znaci da se puni, najcesce upravo suprotno.
    Bilo je vec takvih slucajeva, npr. ovaj.
    A vidi i ovu temu.

    Probaj ga popraviti KKclientom, ako ne ide, morat ces platiti i obaviti to UltimateUnlockerom. Tako sam i ja.
    BTW za KKclient i UltimateUnlocker mobitel moras spojiti drzeci 2+5 a ne C.

  24. #99
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Europe
    Mobitel
    ZTE Blade
    Operater
    mt:s,Telenor SRB
    Postova
    514
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa to sam i ja rekao vlasniku telefona Ali problem je sto IR nije zmigala onako kako treba(opravio sam preko 20 telefona, 90% njih je imalo problem sa EROM i zmiganjem IR), ovo je bas bilo lepo svetlenje IR lampice, kao kad se baterija istrosi do samog kraja, pa onda IR svetli sve dok se ne skupi energije za startovanje.

    Neki dan sam popravljao k530 koji je imao problema sa baterijom, tj. sa kontaktima, jer je gubio kontakt sa baterijom prilikom flashovanja tako da ni popravka EROM, a ni flashovanje nije moglo ici(programi prijavljuju error da je baterija prazna), jedva sam uspeo iz 10 puta da ga nekako namestim da ne gubi kontakt.

    Odmah sam isao sa KK klijentom, ali nema sanse da ga prepozna, probao sam vadjenje baterije, ponovno punjenje, ali nista ne pomaze.

    Mozda je baterija otisla, jer koliko vidim bila je u vodi( "papiric" na bateriji je pocvreneo), najgore je sto nemam drugu bst-36 bateriju.
    ZTE Blade, Gen2, CM7 2.3.5 n148

  25. #100
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm, u tom slucaju moze biti svasta.
    Onda, osim ako ti se bas silno ne da gubit vrijeme na to, mozda je ipak najbolje da covjek to odnese u servis.
    Istina, ni ta baterija sa crvenim indikatorom ne zvuci bas obecavajuce...

    EDIT:
    Hm, po ovome BST-36 izgleda vrlo slicna BST-37, a tu imam u W810... Ako ti sto pomaze.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. K550 MODDING: flash u W610, driveri, flash teme...
    By S.Silva in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 508
    Posljednji post: 18-09-2010, 16:53
  4. W800 acoustic driveri
    By darac_os in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-02-2008, 00:13
  5. Najbolji acoustic driveri za w610i?? help
    By CROmania in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 10-02-2008, 00:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove