kako isključiti ovo s screena kaj je podcrtano na slici u postavkama nema nigdje a jel moguce to preko nekakvog programa za teme?
Zadnji uredio pbreaker : 30-11-2007 u 09:54
★★★★★
Pravila foruma
Bookmarks