Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 51

Tema: B.net 2D&3D

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    G900, K330
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    42
    Postova
    78
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo danas je bio 2. 'pokusaj' prebacivanja broja sa tcom-a na bnet, uspjesno. i net sam spojio danas i radi. nadam se da se vise necu morat javljat ovdje s negativniim komentarima o bilo kome

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points
    Nagrade:
    Downloads

    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    iPhone 5
    Operater
    VIP
    Godina
    45
    Postova
    1.465
    Bodovi
    44.182
    Nivo
    51
    Bodovi: 44.182, Nivo: 51
    Bodovi: 44.182, Nivo: 51
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel su to povecali brzine u 2D paketu s 1Mbps na 2Mbps.

    http://www.bnet.hr/privatni/2d/internet-televizija

    Ali mislim ugovor na 24mj. je ajme pretjerano!!!

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da povecali brzine i smanjili cijene...3d je sad 200kn a 2d mislim 100kn

    pa to je sad najpovoljinije od svih koliko mi se cini.mislim da cu uzet taj 3d jer mi je uz t-hitler i iskon jedino dostupno

    mislim da ako vec nesto imas od njih onda moras potpisat na 18mjeseci,a ako razvrgnes ugovor moras dat 400kn (za 2d 300) ili manje kak ide vrijeme a to ni nije pretjerano

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    G900, K330
    Operater
    VIP, tele2
    Godina
    42
    Postova
    78
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao EagleONE Pregledaj post
    da povecali brzine i smanjili cijene...3d je sad 200kn a 2d mislim 100kn
    zakaj to mislis? nigdje ne pise da je tako

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa sad gledam i ne kuzim pisalo je za 3d 200 a sad je opet 225 ko tu koga

    a evo sad zvao fora je da prvih 3 mjeseca pada cijena 30% a kasnije na staro samo ne vidim da to igdje pise
    Zadnji uredio EagleONE : 16-06-2008 u 15:28

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Postova
    848
    Bodovi
    13.279
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao EagleONE Pregledaj post
    pa sad gledam i ne kuzim pisalo je za 3d 200 a sad je opet 225 ko tu koga

    a evo sad zvao fora je da prvih 3 mjeseca pada cijena 30% a kasnije na staro samo ne vidim da to igdje pise
    Code:
    Promotivna cijena paketa vrijedi do kraja rujna. Promocija se odnosi na sve nove 3D korisnike koji potpišu ugovor za 3D uslugu do 15.7.2008.
    Više u tisku, na billboardima i Vašem omiljenom radiju.
    -sa bnetove stranice.

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa piše da promotivna cijena vrijedi do kraja rujna...
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Postova
    848
    Bodovi
    13.279
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Bodovi: 13.279, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao T-Maca Pregledaj post
    Pa piše da promotivna cijena vrijedi do kraja rujna...
    Tako je.

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Htio bi uzeti XCarnet, tj. paket Mistral preko Carnet accounta sa wlan modemom. Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router i to sve za mjesecni najam od 14kn (koliko kosta samo zicani modem). Imali tko iskustva s tim i da li je tocno da cu placati modem stvarno samo 14kn?

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Samsung S22 Ultra
    Operater
    T-Vip2
    Postova
    1.516
    Bodovi
    33.109
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Bodovi: 33.109, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    Htio bi uzeti XCarnet, tj. paket Mistral preko Carnet accounta sa wlan modemom. Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router i to sve za mjesecni najam od 14kn (koliko kosta samo zicani modem). Imali tko iskustva s tim i da li je tocno da cu placati modem stvarno samo 14kn?
    svaki mjesec

  11. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @jay
    Ma znam da je svaki mjesec i to nije problematicno nego pitanje da li ce mi oni naplacivati 14kn za zicani modem + wlan router 29kn mjesecno. Ipak je razlika 14 i 43 kn (14+29)?!?!

  12. #12
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @jay
    Ma znam da je svaki mjesec i to nije problematicno nego pitanje da li ce mi oni naplacivati 14kn za zicani modem + wlan router 29kn mjesecno. Ipak je razlika 14 i 43 kn (14+29)?!?!
    Ma o čemu ti to??
    Pa nema ovo + ono nego očeš ovaj ili onaj modem i pripadajuća renta!

    Ljudi božiji za 29 kuna dobiješ WLAN ROUTER i ti si mali bog.

    A svi kvarovi i ostalo jednostavno možeš zaboraviti jer oni moraju održavati i mjenjati odmah.

    Naši u Osijeku su fantastični i vanjsku ekipu mogu samo ishvaliti (sve ti je to do čovjeka kakav je)

    A pored svega A CISCO COMPANY sve govori onima koji se kontaju u robu!

    Ja sam prezadovoljan!
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot

  13. #13
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @VuKi
    Da si citao malo iznad a ne samo zadnji post bilo bi ti jasnije o cemu pricam:
    "Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router"

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first Group31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Osijek, JugII<&>Retfala
    Mobitel
    SAMSUNG GT-M8800 Pixon
    Operater
    TELE2
    Postova
    2.017
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 10aLEX Pregledaj post
    @VuKi
    Da si citao malo iznad a ne samo zadnji post bilo bi ti jasnije o cemu pricam:
    "Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router"
    Naravno da ne radi kada bi ti jeftiniji internet heheheheehe (prodao ti spiku)
    Čitam ja jako dobro.

    Ne vjeruj svemu sa forumHR
    Zadnji uredio VuKi : 15-07-2008 u 14:23
    "Prijateljstvo je neopisiv luksuz
    biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
    bez da odlučite vagati misli ili riječi."
    George Eliot

  15. #15
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    podrum, brate...
    Mobitel
    K800, K320i, 6080
    Operater
    VIP/T-Mobile
    Godina
    39
    Postova
    417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ajmo, trebam malo "real time" komentara za b.net...

    dakle, tko što koristi, koliko je tko time zadovoljan, kakvi su tehnički uvjeti (čitam ranije naprijed da je bilo problema sa telefonskom linijom), kakva je kvaliteta opreme koja se isporučuje...itd?

    hvala.

  16. #16
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb/Dubrovnik
    Mobitel
    iPhone, EF81, MDA Compact
    Operater
    T i Tele
    Postova
    165
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nitko ne komentira za Bnet pa da malo obnovim temu jer me interesira da potpisem za njih. 2D - telefon + internet

  17. #17
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    Tele2
    Postova
    121
    Bodovi
    6.868
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.868, Nivo: 19
    Bodovi: 6.868, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja bio kod njih skoro 4 godine ali sam prešao na Amis isključivo zbog cijene.
    B-net usluga dobra ali u cijenama su jaaaaaaaaaaaaaaaaako tromi.
    Neće promijeniti brzinu ili cijenu prije ostalih ni za živu glavu.
    Televizor sam si zadržao ali mislim da će i on brzo biti otkazan jer sve što nude za 69 kn nudi i Kerman za 45 kn (odnosi se na Zagreb)
    Važno je da se trguje

  18. #18
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ja sam uzeo 3D
    pokusavam se spojiti sa laptopom bezicno no nikako ne uspijevam...nade tu mrezu i stalno se spaja pa puca veza u sekundi?
    probam sam skinuti nve drivere i neznam sta vise?

  19. #19
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nitko?

  20. #20
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    LG g3
    Operater
    VIP
    Postova
    691
    Bodovi
    9.766
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Bodovi: 9.766, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    danas mi proradio telefon u sklopu 3D-a i eto prvih problema:
    nemam prikaz broja
    nemogu zvati kako spada,neke brojeve zove normalno a neke zazvoni jednom i tisina,normalno sluzba za korisnike je pod ovom drugom opcijom

  21. #21
    Tek rođen Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nekakav Samsung
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    2.287
    Bodovi
    34.547
    Nivo
    45
    Bodovi: 34.547, Nivo: 45
    Bodovi: 34.547, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...ako će nekome pomoći - ja odjavljujem sve od B.Net-a - zašto?
    Previše su kapitalistički raspoloženi - u biti za sve su im drugi krivi.
    Konkretno telefonija im je neki VOIP hibrid i samo čitam pokude na istu.
    Net je ok ali ponekad imaju bezrazložne prekide a znam da imaju propusnost jer na kraku kablovske na kojem sam nema korisnika neta...
    TV program im je u banani evo konkretno za iole raznolikije programe traže dodatno plačanje dok kod drugih davatelja usluge to se sve dobiva u osnovnom paketu.
    Slanje dvije uplatnice odjednom za dva mjeseca mi je smiješno jer večina ljudi plati oba istovremeno te ih na taj način kreditira...
    Uglavnom korisnici nemaju ista prava kao kod tvrtke šefa u Austriji i mrzim to podcjenjivanje "onih glupana iz bivših komunističkih zemanja jer ćemo im dati neke stvari na kapaljku a oni će od oduševljenja samo plačati ništa".
    Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.

  22. #22
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove