evo danas je bio 2. 'pokusaj' prebacivanja broja sa tcom-a na bnet, uspjesno. i net sam spojio danas i radi. nadam se da se vise necu morat javljat ovdje s negativniim komentarimao bilo kome
evo danas je bio 2. 'pokusaj' prebacivanja broja sa tcom-a na bnet, uspjesno. i net sam spojio danas i radi. nadam se da se vise necu morat javljat ovdje s negativniim komentarimao bilo kome
Jel su to povecali brzine u 2D paketu s 1Mbps na 2Mbps.
http://www.bnet.hr/privatni/2d/internet-televizija
Ali mislim ugovor na 24mj. je ajme pretjerano!!!
da povecali brzine i smanjili cijene...3d je sad 200kn a 2d mislim 100kn
pa to je sad najpovoljinije od svih koliko mi se cini.mislim da cu uzet taj 3d jer mi je uz t-hitler i iskon jedino dostupno
mislim da ako vec nesto imas od njih onda moras potpisat na 18mjeseci,a ako razvrgnes ugovor moras dat 400kn (za 2d 300) ili manje kak ide vrijeme a to ni nije pretjerano
pa sad gledam i ne kuzim pisalo je za 3d 200 a sad je opet 225 ko tu koga
a evo sad zvao fora je da prvih 3 mjeseca pada cijena 30% a kasnije na staro samo ne vidim da to igdje pise
Zadnji uredio EagleONE : 16-06-2008 u 15:28
Pa piše da promotivna cijena vrijedi do kraja rujna...
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Htio bi uzeti XCarnet, tj. paket Mistral preko Carnet accounta sa wlan modemom. Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router i to sve za mjesecni najam od 14kn (koliko kosta samo zicani modem). Imali tko iskustva s tim i da li je tocno da cu placati modem stvarno samo 14kn?
@jay
Ma znam da je svaki mjesec i to nije problematicno nego pitanje da li ce mi oni naplacivati 14kn za zicani modem + wlan router 29kn mjesecno. Ipak je razlika 14 i 43 kn (14+29)?!?!
Ma o čemu ti to??
Pa nema ovo + ono nego očeš ovaj ili onaj modem i pripadajuća renta!
Ljudi božiji za 29 kuna dobiješ WLAN ROUTER i ti si mali bog.
A svi kvarovi i ostalo jednostavno možeš zaboraviti jer oni moraju održavati i mjenjati odmah.
Naši u Osijeku su fantastični i vanjsku ekipu mogu samo ishvaliti (sve ti je to do čovjeka kakav je)
A pored svega A CISCO COMPANY sve govori onima koji se kontaju u robu!
Ja sam prezadovoljan!![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
@VuKi
Da si citao malo iznad a ne samo zadnji post bilo bi ti jasnije o cemu pricam:
"Jucer me zove njihov serviser i kaze da Carnet ne radi preko njihovog wlan modema pa da ce mi dati zicani i onda spojiti neki drugi wlan router"
Zadnji uredio VuKi : 15-07-2008 u 14:23
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
ajmo, trebam malo "real time" komentara za b.net...
dakle, tko što koristi, koliko je tko time zadovoljan, kakvi su tehnički uvjeti (čitam ranije naprijed da je bilo problema sa telefonskom linijom), kakva je kvaliteta opreme koja se isporučuje...itd?
hvala.
nitko ne komentira za Bnet pa da malo obnovim temu jer me interesira da potpisem za njih. 2D - telefon + internet
Ja bio kod njih skoro 4 godine ali sam prešao na Amis isključivo zbog cijene.
B-net usluga dobra ali u cijenama su jaaaaaaaaaaaaaaaaako tromi.
Neće promijeniti brzinu ili cijenu prije ostalih ni za živu glavu.
Televizor sam si zadržao ali mislim da će i on brzo biti otkazan jer sve što nude za 69 kn nudi i Kerman za 45 kn (odnosi se na Zagreb)
Važno je da se trguje
evo ja sam uzeo 3D
pokusavam se spojiti sa laptopom bezicno no nikako ne uspijevam...nade tu mrezu i stalno se spaja pa puca veza u sekundi?
probam sam skinuti nve drivere i neznam sta vise?
nitko?![]()
danas mi proradio telefon u sklopu 3D-a i eto prvih problema:
nemam prikaz broja
nemogu zvati kako spada,neke brojeve zove normalno a neke zazvoni jednom i tisina,normalno sluzba za korisnike je pod ovom drugom opcijom
...ako će nekome pomoći - ja odjavljujem sve od B.Net-a - zašto?
Previše su kapitalistički raspoloženi - u biti za sve su im drugi krivi.
Konkretno telefonija im je neki VOIP hibrid i samo čitam pokude na istu.
Net je ok ali ponekad imaju bezrazložne prekide a znam da imaju propusnost jer na kraku kablovske na kojem sam nema korisnika neta...
TV program im je u banani evo konkretno za iole raznolikije programe traže dodatno plačanje dok kod drugih davatelja usluge to se sve dobiva u osnovnom paketu.
Slanje dvije uplatnice odjednom za dva mjeseca mi je smiješno jer večina ljudi plati oba istovremeno te ih na taj način kreditira...
Uglavnom korisnici nemaju ista prava kao kod tvrtke šefa u Austriji i mrzim to podcjenjivanje "onih glupana iz bivših komunističkih zemanja jer ćemo im dati neke stvari na kapaljku a oni će od oduševljenja samo plačati ništa".
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Bookmarks