ma imam ga na ovom programu što mi ga je dao ztopolnj,ali neče proradit,veli da je resetiro i niš se nedogodi palim i gasim ga nekoliko puta ali opet ništa,probam ga resetirat softerski opet ništa,ma i nije mi ga toliko žao jer je star i onako mi treba novi nego to što sam prije par dana kupio oba dvije nove farbe za njega,i sad mi neče čak i pomaknut glavu u položaj za vađenje catriđa,jel možda netko zna za opciju sam svoj majstor da probam sam dođ do tog spremnika i da ga ispraznim jer sam čito na netu da se to može ali da je opasno tj.da postoji mogučnost d se sve izlije van
svaka pomoč mi je dobrodošla ali sve u svemu hvala još jednom tebi i ztopolnj-u na pomoći


Odgovori uz citat
Bookmarks